arkadaslar yeni farmlı char yapıorum full str ye verdim bile bow ve blade arasında kararsız kaldım
ama benim fiktim BLADE-FİRE-FORCE
lutfen mantıklı yorumlarınızı bekliorum bowsa neden bow bladeyse neden blade ? :starving:

bahrey

bence fire-force-bow yeni skiller muhteşem iyi setle alamıyacağın adam olmaz.kimseyi yanına yaklaştırmazsın 6 lı ve 5 li okla vs....

peki cogu kişi bow dio bowa donelimmm:
ben bowda medusa ve pvp charı istiorum ne olsun force-bow-fire benim tercihim ne dersiniz ?
lutfen arkadalar dediginiz karakter 2-3 ay içerisinde 85+ olcak ona gore sizleri bekliorum... :detective:

Blade ile bow arasında kararsız kaldıysan, pacheon - bicheon - fire yapılandırmasını dene... :D

Cold evet defance için ve el yakmayı kullanmak senin zevkine kalmış.Ben yinede cold el yakma kullan derim ama fire'da olur farketmez pek.

masters demiş ki:
Polgara demiş ki:
Ben bow'dan blade'e döndüm düşün derim 8)
neden dondun acaba ? bowun kotu yanı neydi ve force bow olsa doner miydin gene????
Force bowdum zaten :D
Ben sıkıntıdan döndüm. Glavie başladım bow oldum blade oynuyorum en zevklisi blade bence. Light blade yapmıştım şimdi force açıyorum bakalım nolacak :D

Prada

Bow mu pfff.. 1 lvl den 100 lvl e kadar yaptığı şey ok atmak değil mi? Nerde oyun zevki nerde fantastic skiller

Ben şahsen glaive kullanıyorum. Ve nerdeyse sro hayatım boyunca genelde glaiver kullandım ama yazın oyuna geri dönersem 1.5m spli bowman char kasıcağım kendime 100 fire 100 cold 100 pacheon buildi ile

Prada demiş ki:
Bow mu pfff.. 1 lvl den 100 lvl e kadar yaptığı şey ok atmak değil mi? Nerde oyun zevki nerde fantastic skiller
ole diosun ama adamı bir critle yatırdıgında aldıgın zevk paha biçilemez...
ama geri kalan herşey için mastercard :lol: :lol: :lol:

Prada

Oyunun görselliğine değer veririm ben.. Senin bowla pvpde yaptığın şey 1234 e basmakken benim yaptığım şey taklalarımı atarken izlemekten zevk almak.. youna bakış açısıyla alakalı bişey bu sen yenmek için ben zevk almak için oynarım :wink1:

paylasımlarınız için teşekur ederim bow-fire-force olcam...
Server Gaia
nick:No_SuGaR 2-3 ay sonra 80+ gormeye başlarsınız... :beer: :beer:

Yukarı Alt