Majestic demiş ki:
Blade her zaman kraldır.Hiç kimse oynadığı charlara bakarak karar vermesin.Blade tartışılmaz hele 100e ff ise.^^
doğru diyorsun bende şimdi bunu yazacaktım fakat blade kasmak ölüm gibi her yiğidin harcı değildir bunu da bilin.Yakın bir zamnda 110 gelecek ardından 120 blade kasanlar gözle görülür bir şekilde azalacak hatta hiç olmayacak kasması bi dert olmasına kardeş TANK chardır kolay kolay kimse Blade in bileğini bükemez.Tabi buna karşın charla oynamasını da bilmek gerekir.:wink1:

e-con demiş ki:
Majestic demiş ki:
Blade her zaman kraldır.Hiç kimse oynadığı charlara bakarak karar vermesin.Blade tartışılmaz hele 100e ff ise.^^
doğru diyorsun bende şimdi bunu yazacaktım fakat blade kasmak ölüm gibi her yiğidin harcı değildir bunu da bilin.Yakın bir zamnda 110 gelecek ardından 120 blade kasanlar gözle görülür bir şekilde azalacak hatta hiç olmayacak kasması bi dert olmasına kardeş TANK chardır kolay kolay kimse Blade in bileğini bükemez.Tabi buna karşın charla oynamasını da bilmek gerekir.:wink1:
Charı oynamak la ilgili bir mesele Blade kasmak Ölümdür ama meyvelerini en güzel şekilde alırsın.

Yalnizgezen demiş ki:
zeki_ce demiş ki:
Numara yok.
Herbiri birbirinden güzel.
Sağlam farm+sağlam set+sağlam silah olduktan sonra build önemli değil.
emek verdinmi karşılığını alırsın.
+ honor bufflar + devil spirit s grade :D
+ pre plus xd

bunlar olduktan sonra bunların olmadığı tüm charları kesersiniz...
sro da kral olmak için $ lazım xd

level 1de de 100de de warlock warlock :buddha:
adam yerine koymuyolar ya şu charı anlamıyorum ama bi yandan da seviniyorum içten içe açıkcası :mrgreen: :curtain:

Majestic demiş ki:
100 LvL bir Pache - Fire - Force yapılandırmasına dayanacağını düşünmüyorum ama FF olması beni biraz düşündürüyor :think:

invaders

Bilgiliyim
konunnun ne olduguna göre degişir bunlar
unıq için mi pwp için mi yoksa kasmak için mi?

kesinlikle Wizard/Cleric bu konuda tartışmam bile chine içnde belki full str bow olabilir ama genel olarak ele aldığında Wizard/cleric pvp de 10 numara uniq konusunda 10 numrada yeterki oyuncu çarı oynamayı bilsin :wink1:

Bence Light Armor giymiş bir Wizard Cleric.Earth Fence ve Bless ile 15sn'de işlerini bitiren Wizardlar biliyorum.Ama LightArmor ve güzel bir set şart.

Yukarı Alt