100level force fire glavie yim ne giymeliyim. benim suan +5 garment set var ama str lere karşı pvpde zorluk cekiyorum. pro giysem sizce nasıl olur. ???

EliteTurk

Aileden
Pro giy derim bendede Force Bow var Pro giyiyorum..Eyer Pvp de Wariorlar zorlarsa genellikle zorluyolar 1 tanede Armor set yap :twisted: alayına Gooo La :D

EliteTurk

Aileden
mert_12 demiş ki:
tartısmasız garment dostum
Tartışmasız diyosunda Chenise garment giydiğinde sen hiç bi Warior la kapıştınmı pvp de ..Bana güzel bi açıklama yap bende garment diyim o zaman..Glavie nin zaten mag defance 1680 veren skill i var ve o 15 saniye içinde zaten Wizarda karşı üstünlük gösterir Chenise olarak Protect giyse dahi gine nuker lere karşı üstünlüğü var ..Peki phy attack yapan charlara karşılık ne yapıcak,özellikle Warior lardan bahsediyorum.. :coffee:

Bak kanka bendede aynen Fİre force glavier char var Sende bulunan vital spot serisinde Karsndakinin atklarını dsrme skilli blnyr eger ki charını iyi kullanırsan Zaten armor cok iyi olr cnki sole dusn Pvp yaparken hangi nuker pvp de nuke kullanıyor Tamam sen armor giydiginde Belki kullanır onunda caresi Snake Strom series ZZaten divi tuttugunda o karsındaki İnt elemanın 16 SANİyelik İşi yoktur Armor Hem phy att Arttırır hemde PHy yemeni azaltır ben armor kullanma taraftarıyım Kaldıki cok paran varsa Armor Garment set yap deerim bu oyunda +6set +7 glavie yaparsan Force glavie ile asagıya Alamıcagın Sunlular dahil adam yoktur Tabi bi rogue cleric Bi cleric warrior vs bunları zaten Chardan saymıorm EU ya karsıyım Nese cok uzattım Armor derim bende :)

boo

rank8
dalga geciyo herhalde armor falan diyenler?

devir degisti avrupa geldiginden beri nukerler bile garment giyerken bi str olarak glavierin armor giyme cabasini neye borcluyuz?

bilmeden konusmayalim

Yapilandirmasinda Force olan bir charin (weapon,fire,force) fiziksel defansi statlarinin haricinde olmamasi, parrynin olmamasi gibi sebepleri es gecerek Garment giydirilmesi kesinlikle yanlis bir secim.. `Bana gore` demiyecegim cunku artik oyunu en azindan 6 ay adam gibi oynayan bir oyuncu dahi bilir.. Bu sebepten dolayi ben `Protector` giyinilmesini tavsiye ederim.. Ha fizikseli abartarak `Armor` giyilmeside komik olur, tek bir nukerin 2-3 attackinda yatmanin luzumu yok :)

Kolay gelsin

Yukarı Alt