arkadaşlar her şeyini kendim denedim ve %100 oluyor ve yapılıyor şuan persia servırında her şehirin içinde en az 20 tane thıef mandayla deveyle gezinip crit atıyor herkeze öğrettim şuan pişman oldum :D yüzükcüden %100 lük koşma alın ve açın hızlı olmamız için gerekli istediğiniz her şehirde yapabilirsiniz sadece sabırlı olmak gerekiyor ilk denem ıcın bırkere devenızı dışarda ıken çıkarınız ve içerıye gırmeye çalışın bellı bır noktada takılıp durucaktır işte o noktayı göz kararı ile belirleyınız ve mandanızı iptal edip geri çekılınız farenın üzerindekı tuşa devenızı koyunuz veya manda at v.b hızlı olabılmemız ıcın sonra bıraz gerı çıkıp ıcerıye doğru hızla koşuyoruz tam o son noktaya gelırken yada bıraz daha beriden devemızı atımızı her neyse basıp o son noktada çıkarmaya çalışıoruz ve %100 çıkıor sadece bastımız noktayı iyi bilmek gerekiyor ben bile tekrar tekrar denıyorum bazen birkerede giriyorum bazen 10 kerede ama gırıyor isteyenler deneye bilir ve şehir içinde malı topladınız da retuna basmanıza gerek yok thıef downa teleport olduğumuz npc den direk theıf downa tp olabılıyoruz şehır ıcınde mandamız da 5 star olsa bıle npc den tp olunabılıor denedım oldu ilk benmi buldum bilmiyorum ama gerçek iyi eğlenceler dilerim...

24 Ocak 2009 da bulduysan ilk sen bulmamışın yaz tatilinde BotKiller in dw kervancıda bıraktığı 4 yıldız malları kaldırdım ECSRO da aynı şeyi isroda da denedim oldu.
Not:Drug of typoon almaya gerek yok.

Yukarı Alt