Arkadaşlar ben 10.Sınıfa gidiyorum ve bu seneki ders kitaplarının çözülmüş hallerini nerden bulabilirim ölçme değerlendirme gibi sorular oluyor-dil ve anlatım-türk edebiyatı-coğrafya-matematik bu şuanda okullarda ders gördüğümüz kitaplardan bahsediyorum milli eğitim bakalığının verdiği kitaptan lütfen çözümlenmiş şekilde bulan ve faydalanan varsa buraya söylesin 6 tane zayıf var bu sune acil kurtarmam lazım yoksa hayatım biter lütfen söyleyiniz teşekkurler extraokk

batu eski 10. sınıf yani şimdiki 11 . sınıflara so onlarda vardır illaki çözümlenmiş kitaplar yoksa bile söle dfter vardır kesin birinde

baho1992 demiş ki:
batu eski 10. sınıf yani şimdiki 11 . sınıflara so onlarda vardır illaki çözümlenmiş kitaplar yoksa bile söle dfter vardır kesin birinde
baho bazı siteler kitabın resmini internete koyup birde ölçme değerlendirme tekst bölümlerini çözüyorlar bana onlar lazım bıktım artık ödevlerden extraokk

Lord_Rings demiş ki:
baho1992 demiş ki:
baho bazı siteler kitabın resmini internete koyup birde ölçme değerlendirme tekst bölümlerini çözüyorlar bana onlar lazım bıktım artık ödevlerden extraokk
ben pek fazla ödev yapmam ama dersi derste dinlerim derste saygısızlık yapmam konuşmam buda hocanın bana kannatiniin + yönde olmasını sağlıo hatta bizim sınıf öretmeni anlattı(reh.öretmeni) işte onur belgisi konusunda felan konuşuolar bizim reh hocasıda bana demiş işte bu sınıftan kime verelim hocalarda beni sölemişler Cool buda benim göğsümü epi bir kabartmıştı

Yukarı Alt