Server
Flora
Takımı
Galatasaray

10. NESİL EXTRA MAGAZİN PAPARAZZİ ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR

- Resim Silinmiş.

Eğer siz de kendinizde bu görevi üstlenebilecek potansiyeli görüyorsanız yapmanız gereken tek şey adaylığınızı belirtmektir.

● Bu alımlarda seçilecek paparazziler itinayla araştırılacak ve göreve uygun olup olmadığına extraloob yönetimi tarafından karar verilecektir.
● Görevini düzenli şekilde yerine getirmeyen paparazziler görevden alınacaktır.
● Lütfen gözünüze cazip göründüğü veya rengi hoşunuza gittiği için değil, bu görevi yaparken zevk alacağınızı düşündüğünüz için adaylığınızı koyunuz.
● 10. Nesil Paparazzi alımlarımız açılmıştır sizde Extra Magazin grubunun bir üyesi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken konu altında isteğinizi bildirmektir. Bizde aranızdan uygun olanlarınızı seçip yeni Extra Magazin ekibine atayacağız.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:

Kitty

Sınav sorun olur mu bilmem ama ben de olabilirim sanırım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
katılacak arkadaşlar lütfen işi çıkartacaklarına inanıyorlarsa katılsınlar 8)

B7B

rank8
@Leiche
Her şeye adayım diyosun birinde karar kıl bence ayrıca mesajlarına bakıyorum şukunu verdim panpa vb. dün inciye girmişsin bu gün inciden kopup gelmiş gibisin, photoscape'den kendine küpe yapıp avatara koymuşsun asıl ben sana eksini veriyorum şimdi dağılın.

Katılanlar medyayı takip edebilen görevi üstlenebilceğini düşündüğü için katılsın lütfen renk için değil.

Pro

rank8
Autumn demiş ki:
Aramıza katılacaklara,katılanlara hoşgeldiniz demek istiyorum :kalp: :muck:

Gramen demiş ki:
@Leiche
Her şeye adayım diyosun birinde karar kıl bence ayrıca mesajlarına bakıyorum şukunu verdim panpa vb. dün inciye girmişsin bu gün inciden kopup gelmiş gibisin, photoscape'den kendine küpe yapıp avatara koymuşsun asıl ben sana eksini veriyorum şimdi dağılın.

Katılanlar medyayı takip edebilen görevi üstlenebilceğini düşündüğü için katılsın lütfen renk için değil.
:nod:

Yukarı Alt