[youtube]<object width="500" height="405"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/qmczAa95QyU&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/qmczAa95QyU&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="405"></embed></object>[/youtube]

http://www.youtube.com/watch?v=qmczAa95QyU

Anma Yürüyüşü Yaptık Umarım Beğenirsiniz...

Düşünmeniz bile yeter. Helal olsun sizin gibi bizim gibi Atasını hatırlayan gençlere.Zaten bizim gibi Atasını ve bize bıraktıklarını seven gençler oldukça emin olunki bu cumhuriyet bu ülke üzerine kurulan bütün pusuları felaket senaryolarını halt ederiz.

Takımı
Besiktas
Muhteşem olmuş kardeşim.Bende Gaia'da yapmak istedim ama kimse takmadı bile..Ne diyim yazık.Gaia'da sadece 8 kişi toplayabildim onlarla beraber yaptık bizde..

Teşekkürler Yorumlar için bende kimse toplayamamıştım hatta bi an daılma oldu bazı akıllılar yürüyüşü kendisi hazırladı sayıp önden gitmeye çalıştı ama globaller durmadı :) sonunda yürüyüşü tm anlamıyla gerçekleştirebildim...

Ne Mutlu Türküm Diyene !

Takımı
Besiktas
Fre3sTyLe demiş ki:
Spyware demiş ki:
Muhteşem olmuş kardeşim.Bende Gaia'da yapmak istedim ama kimse takmadı bile..Ne diyim yazık.Gaia'da sadece 8 kişi toplayabildim onlarla beraber yaptık bizde..
Okan abinin dediği gibi gaia ölü server.Herkes kasmanın pvp'nin peşine düşmüş.
Gerçekten Öyle Bro.Pvp alanında onlarca Türk oyuncular var.Onlardan sadece 2 Si Geldi.Buradan SaLLa_SaLLa ve _O_O_'du nick i sanırım^^ Teşekkür Ediyorum :muck:

Takımı
Besiktas
emre67380 demiş ki:
Videonun sonuna kadar baktınızmı acaba en güzel yeri sonu söliyim :)
Bitiş güzelde biterken müziğin sesini kıssan birde bitişte veda ederkenki hareketleri skillbar'a koyupta yapsaydın 10 numara olacakmış.Müzikler vesayire gerçekten güzel olmuş kardeşim.

Düşünmeniz bile yeter. Helal olsun sizin gibi bizim gibi Atasını hatırlayan gençlere.Zaten bizim gibi Atasını ve bize bıraktıklarını seven gençler oldukça emin olunki bu cumhuriyet bu ülke üzerine kurulan bütün pusuları felaket senaryolarını halt ederiz...

Onca Kişiyi İdare etmek zor arada koşanlar ata binenler oldu ama yine düzeni yapmayı başarabildik :)

Yorumlar İçin Teşekkürler...

Oyun bu oyun,Ne yürüyüşünden bahsediyorsunuz siz gençler?

Ne oldu oyunda yürüdünüz ATA'mızı göklere mi çıkarttınız?
Madem yürüyeceksin git bakalım Ankara'ya Anıtkabir e git orada yürü.

Bırakın bu işleri artık.
...!

Yukarı Alt