Takımı
Galatasaray
extraloob
Merhaba DaRKWaTcH . Kendinden biraz bahseder misin ?

Ben Emir.16 Yaşındayım.2007 senesinden beri extraloob tutkunuyum.Basketbol ve Silkroad benim yaşam tarzım.Hayatımda kopamadığım 3 şey : Extraloob , Basketbol , Silkroad’tır.

Nickininin anlamını bize açıklar mısın ?

Nick’im küçükken çok etkilendiğim bir oyunun ismi.Karakter vahşi ve korkutucu.Bu yüzden bu nick’I seçtim.Bana gayet gizemli geliyor.Anlam olaraksa Karanlığı izlemek …

Extraloob forumlarıyla nasıl tanıştın ?

Tanışma vesilem bedava olarak sunulan T-Bot oldu.

Forum hakkında ilk izlenimlerinle şu anki izlenimlerini karşışatırabilir misin?

İlk izlenimlerim diğer forumlar gibi bu forumuda 2-3 arkadaşın kurduğunu ve yöneticilerin onlar olduğunu sanıyordum.Fakat gün geçtikçe anladım ki burası bir aile ortamı.

Forum yönetimine giriş sebebinin nedir ?

Yönetime girmem biraz geç oldu.Bunun sebebi ise zamanında istek bile yollamamam.Fakat girdikten sonra hızla yükseldim ve bu konuma geldim.Giriş sebebim ise böyle bir camia insanı içine çekiyor.Beni bu yönetime katan eski yetkililerden Spare idi.,

Extraloob senin için ne ifade ediyor?

Sıcak aile ortamı gerçekten dürüst ve adil bulduğum tek forum.

Sence , extraloob neden en üstün ?

Bunun başlıca sebebi Okan abidir.Üstün zeka ve fikirleri sayesinde genelde başarısız olan tek bir konuya kilitlenmiş forum çeşidi olan extraloob’u zamanla geliştirdi ve yönetime kattığı kaliteli adamlar sayesinde projeler havada uçuştu.Okan abi farkına varmadan extraloob bir Silkroad sitesi olmaktan çıktı.Birde baktı ki artık insanlar Silkroad sitesine öyle bağlanmışlar ki haber bile paylaşıyorlar.

Siteden kendine en az 5 , en çok 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

extraloob : Kendisine o kadar çok güvenirim ki yoğurda kara dese inanırım.
Xanthos: Charlarımı gözümü kırpmadan emanet edebileceğim güvenilir ve kaliteli bir kişilik.Kendisine karşı yapılan her türlü saldırıyı olgunlukla karşılayan biri.
Kemalist: Sitemizin program paylaşımcısıdır.Güvenilirdir.Az konuşur net konuşur.Karşıma almak isteyeceğim en son kişilerden.
Melik:Çok sevdiğim çok saygı duyduğum ender rastlanan insanlardandır kendileri.
Toxicated:Combat Arms’ta hala nasıl headshot attığını çözemediğim FPS oyuncusu

Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

Sporla çok ilgiliyimdir.Basketbol benim için yaşam tarzı. / FENERBAHÇE

Takip ettiğin dizi varmı?

Kurtlar Vadisi Pusu’yu takip ederim.

Teknolojiyi takip edermisin?

Genelde teknolojiden takibim extraloob sayesinde oluyor.Özel bir araştırma yapmama gerek kalmıyor.Yeni mesajlar sekmesine basmam yeterli oluyor…

Hayatında örnek aldığın biri var mı?

Var tabiki.Kendisi abim olur. Fre3sTyLe

Hatırladıkça mutlu olduğun bir anın var mı? Varsa , bizimle paylaşırmısın ?

Küçükken pedere kızdığım için evden kaçma numarası yapmıştım.Aslında sadece merdiven altındaydım.Bütün mahalle ayağa kalktı.Herkes beni arıyordu.Ben ise bir köşede onları izliyordum.Bir tıkırtı sayesinde Fre3 beni bulmuştu.Tam 2.5 saat kimse merdiven altına bakmamıştı.

Hayatında sana takılan lakap veya lakaplar var mı? Varsa bizimle paylaşır mısın?

Genelde bana DaRK derler.Fakat sadece basketbol çevrem…

10Yıl sonraki halini düşünüp şuanki halinle farklarını bize iletir misin?

Sanırım bu kafayla mükemmel projeler yapıp para kazanacağım.Aradaki farkmı bence hiç .

Günlük hayatında ne yaparsın ?

Genel olarak sabah kahvaltımı yaptıktan sonra pc başına geçerim.Saatlerce Silkroad, Extraloob derken vakit akşama yaklaşır.Fre3 , Ben ve birkaç arkadaş basketbol oynamaya gideriz.Gelince yemek yer extraloob’da sabahlarım..

Bunları kendine göre yorumlar mısın ?

Millet : Vatanımın üstünde yaşayan cesaretli insanlar
Internet : Her öğrencinin ödev yapma bahanesiyle satın aldırtıp 1 kere bile ödeve bakmamış olduğu araç
Bayrak :Atalarımın kanıyla boyanmış yaşam tarzım , Hayatımın simgesi.
Eğlence :Extraloob + Silkroad

Silkroad online ‘a nasıl başladın ?

Mahalleden çocuklarla başladık ve hala hepimiz oynuyoruz.

Güncel oynadığın bir karakterin var mı?

Evet var.Venüs server’ında xbow/bard. Fakat bard olarak kullanıyorum. _ClericuS_

Silkroad’a ne kadar zaman ayırırsın ? Senin için yeri nedir?

Silkroad’a günümün çoğunu ayırıyorum.Hatta şu mesajları yazarken bile medusa kesiyoruz.

Silkroadda unutmadığın bir anını paylaşır mısın?

Bir aralar silkroad’ta bir çete haline gelmiştik.O zamanlar çocukluk işte.Millete sana 200 k versem guildime gelirmisin diye 200 k lık guild savaşı yolluyorduk.Kabul edince kesip içerde beklerdik.O zamanlar iyi para kazanmıştık…

Röportaj etkinliği hakkındaki düşüncelerin nedir?

Gerçekten güzel bir etkinlik.Tüm sorularınızı sıkılmadan cevapladım.İnsanları kimin nasıl biri olduğu hakkında bilgi sahibi yapıyor.

Summer party hakkında düşüncelerin nelerdir ?

Çalışarak gelinecek iyi yerlerden birine sahip oldum .Çok mutluyum.

Son olarak extraloob üyelerine söylemek istediğin bir söz , vermek istediğin bir mesaj var mı ?

Emin olun ki şu an doğru yerdesiniz. Bu forumdaki yetkililerin hepsi birbirinden kaliteli insanlardır.Ve sizin için çalışıyorlar …​

Birşeyler atıştırıp çayımı alıp pc başına geldim ki karşımda röportaj ^^ Çayımı yudumlarken keyifle okudum. pP ekibine teşekkürler bir röportaj daha okumuş olduk sayelerinde :kalp: :muck:

Güzel bir röportaj olmuş. SarkoLata teşekkürler bize böyle güzel bir röportaj okuttuğun için.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
Birşeyler atıştırıp çayımı alıp pc başına geldim ki karşımda röportaj ^^ Çayımı yudumlarken keyifle okudum. pP ekibine teşekkürler bir röportaj daha okumuş olduk sayelerinde :kalp: :muck:

birazdan akşam yemeğini yiyeceğim ardından çayımı alıp geliyorum keyfle okumak için 8)

Bende röportajlar nerede diye kapınızı aşındıracaktım.İyi oldu.Teşekkürler pp ekibine..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Çok harika bir röportaj olmuş, aylardır bunu bekliyoruz hatta artık 4 gözle bekler olmuştuk. Hakkımda yorum olması da beni çok mutlu etti, teşekkürler DW ve Pp Ekibine :muck: :kalp:

KB24 demiş ki:
bazen birilerine çok güvenmemek gerek yeğen...

elinize sağlık.
Güven meselesinin sorun olduğu yerde aile kavramı körelmiş demektir yeğen 8)

DaRKWaTcH demiş ki:
Siteden kendine en az 5 , en çok 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

extraloob : Kendisine o kadar çok güvenirim ki yoğurda kara dese inanırım.
Xanthos: Charlarımı gözümü kırpmadan emanet edebileceğim güvenilir ve kaliteli bir kişilik.Kendisine karşı yapılan her türlü saldırıyı olgunlukla karşılayan biri.
Kemalist: Sitemizin program paylaşımcısıdır.Güvenilirdir.Az konuşur net konuşur.Karşıma almak isteyeceğim en son kişilerden.
Melik:Çok sevdiğim çok saygı duyduğum ender rastlanan insanlardandır kendileri.
Toxicated:Combat Arms’ta hala nasıl headshot attığını çözemediğim FPS oyuncusu
Sağol canım benim. :kalp:

DaRKWaTcH demiş ki:
Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

Sporla çok ilgiliyimdir.Basketbol benim için yaşam tarzı. / FENERBAHÇE

Takip ettiğin dizi varmı?

Kurtlar Vadisi Pusu’yu takip ederim.
Adamımsın :buddha: :thumbsup:

Mopneet

hmzsnmz demiş ki:
:lol: yedin mi sonunda? :P
Güzel röportaj. Teşekkürler.

Yukarı Alt