gayet ciddiyim gittim verdim bile daha açık neolurki
Yok öle yağma ben kasacam millet botla kasacak bana block verecek sımdı gorurler tersınden

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
enteresan bir durum, TR de şubesi olmayan br şirkete hiçbirşey yapılamaz ki...

öle bır yapılırkı eğer güsel benım gıbı bır torpılın varsa
korkmayacam korka korka bu hale geldikya ya benım char gıderse ya benımkısıde olursa

ama işlerine gelince reportaj yapıyolar resmi olarak türkler sormuştu ve onlarda cevaplamıştı demekki bu adamlar bi motor diil insan demi

Valla ne diyim.İnşallah istediğin gibi olur.Bende açıkcası birşey yapılamayacağı kanısındayım lakin belli olmaz.Bakarsın TürkTelekom Yarın SRO'nunda Türkiye girişlerini kapatmış :)) Nede olsa Sansür ülkesinde yaşıyoruz.

lvl 37-51 e kadar niçin blocklamadım ozmn niçin bayaa baya bi sonra blockladın

Bi işe yarayacağını sanmıyorum çünkü account açarken Confirm dediğin kurallar bağlayıcı anlaşmadır ve ordaki maddelerin ilki de bildiğim kadarıyla Charların mülkiyetinin tamemn Joymaxe ait olduğu ve izinsiz her türlü işlemin yapılabileceğidir.

seriye demiş ki:
lvl 37-51 e kadar niçin blocklamadım ozmn niçin bayaa baya bi sonra blockladın
Joymax Serverdaki ßütün İllegal Program Kullanları ßiliyor.

Direk ßanlamıyor Listesine Alıyor.1 Yıl İçinde Silk Almassan Seni ßanlıyor.

Sana Süre Veriyor Dİrek ßanlamıyor..

Silk Almaya Teşvik Ediyor

Sen ver dilekçeyi yoksa burdan 15 hakim 37 avukat çıkar bizim milletin icraati çenesidir.

Espio demiş ki:
Bi işe yarayacağını sanmıyorum çünkü account açarken Confirm dediğin kurallar bağlayıcı anlaşmadır ve ordaki maddelerin ilki de bildiğim kadarıyla Charların mülkiyetinin tamemn Joymaxe ait olduğu ve izinsiz her türlü işlemin yapılabileceğidir.
+1
bende bunu yazıcaktım bu kosulları account alırken kabul ettin sonucta olumlu bir sonuç çıkacagını sanmıyorum ama inşallah senin için hayırlısı olur

zuhaha ilk girdigimde saka sandım?
birader sen 37den 51e kadar kullanmısın dua et seni 90 yapınca banlamamıs
bizim bi ark vardı 76lvldi sanırsam charı. avrupa uptade'inden sonra id kayboldu.:S:S
enteresan ama gercek ban yese ban yedin die yazıo. ama biz id yi girdiimizde id ve sifre yannıs diordu. sifreyi biri deiştirdi sandık once, ama resmi siteye girdik. sifremi unuttum bolumunden id yi girip ok tusuna basınca gizli soru gelir ya, bizim arkın charında id yannıs diodu yine. joymaxı mahkemeye verdi sonuc olumsuz char .... gitti:D
yani anlayacagın snn charı ........ bile takmazlar. umursamazlar.
sen bence yeni bi id al ve yeniden kasmaya basla
ve tavsiyem bot kullanıosan silk de al:D

jumper

Öğretiyorum
eger yarım saat bile kullanmıssan seni ole bi banlarki hiç biseyde yapamassın istedigin gibi dava ac illegal programı 1 dakka bile kullandıysan istersen 0 exp kas seni banlama hakkı var karısamassın bu yaptıgındanda hiç bi sonuc alamassın

jumper

Öğretiyorum
bak sen botla girdiginde bu joymax tarafından anlasılıyo kara listeye alınıyosun ister 2 ay kullan ister 1 saniye kullan anlasıldınmı yapcak biseyin yok adam seni o anda banlar 10 yıl saonrada banlar elinde kanıtı var illegal program kullanman oyun kurallarındada illegal program yasaktır maddesi var vede sen bu maddeyi oyuna kayıt olurken kabul ediyosun senin yaptıgına bosa kurek cekmek derler ugrasma bi b.k yapamassın joymaxa

Bu işten vazgeç çünkü bot kullanmışsın allah bilir multiclientta kullanmışsındır sen.
tabi kesin oyuna kaydolurken sen poliçeyi okumadın. Orada diyorki .... bla bla bla oyunun içeriğini değiştirmek, yardımcı program, bot kullanmak ve oyunun açıklarından yararlanmak yasaktır blabla bla....

Yani tazminat davası açarlarsa sana karşılık olarark giden tek şey char ın olmaz, ev araba para ne varsa. Adamlar koskoca şirket, seni donuna kadar soyar acımaz valla!!!

Espio demiş ki:

iyide Türklerin Yoğunlukta olduğu bir oyunda Niçin NEDEN NEDEN NEDEN türkçe anlaşma paketi sunmazsın ki ortaya Yani bukadarda adilik olmaz yaa tamamiyle düşünülmemiş bir türk topluluğu var burada her zaman ezilmeyeleim ya yetr ama yaa

seriye demiş ki:
Espio demiş ki:

iyide Türklerin Yoğunlukta olduğu bir oyunda Niçin NEDEN NEDEN NEDEN türkçe anlaşma paketi sunmazsın ki ortaya Yani bukadarda adilik olmaz yaa tamamiyle düşünülmemiş bir türk topluluğu var burada her zaman ezilmeyeleim ya yetr ama yaa

Zorunda değildir. Sen onu ingilizce olarak yazmasına rağmen kabul ettin...

drotalion demiş ki:
seriye demiş ki:
Espio demiş ki:

Zorunda değildir. Sen onu ingilizce olarak yazmasına rağmen kabul ettin...
ODA BENİM TÜRK IPSİ OLDUGUMU BILE BILE KABUL ETTİ KARDEŞ BİİZMDE BÖLE BİR AÇIKLAMAMIZ VAR En başta block koyabılırdı neden baya ılerkı levellerde neden

Yukarı Alt