1 yaşındaki kızla da evlenilir!
Suudi evlilik yöneticisinin verdiği fetva insanın kanını donduracak cinsten

Suudi evlilik uzmanı Dr. Ahmad Al-Mub'i kendi görüşlerine referans olarak da Hz. Muhammed'in hayatını örnek gösterdi. Vahhabi imam, Hz. Muhammed'in Hz. Ayşe ile 6 yaşında evlendiğini, 9 yaşında cinsel ilişkiye girdiğini savundu. İmamın bu sözleri karşısında programı sunan sunucu bile şaşkınlığını saklayamadı.

1 YAŞINDAKİ KIZLA DA EVLİLİK YAPILABİLİR

Suudi evlilik yöneticisi Dr. Ahmad Al-Mub'i'nin insanın kanını donduran fetvaları şöyle:

"Evlilik iki şeyden ibarettir: İlki aralarında kontrat olması. Bu evliliğin ilk şartıdır. İkincisi ise karınızla seks yapmanızdır. Evliliğe girmek için minimum bir yaş yoktur. Bir yaşındaki bir kızla bile evliliğe girebilirsin. 7-8-9 yaşındaki kızlardan bahsemetmeye bile gerek yok. Bu bir rıza anlaşmasıdır. Veli genelde baba olmalıdır. Çünkü baba kararı zorunludur. Böylelikle kız, kadın olmuş olur.

Ama kız seks için hazır mıdır, ilk seferinde ilişkiye girmenin doğru yaşı nedir?
Bu çevre ve geleneklere bağlı olmak üzere değişir.

Yemen'deki kızlar 9-10-11 yada 13 yaşında evlenirken diğer ülkelerde 16 olabilmektedir. Bazı ülkerde kızların 18 yaşına gelmeden ilişkiye girmeleri kanunla yasaklanmıştır."

"HZ. MUHAMMED BİZİM MODELİMİZ"

"Hz. Muhammed izlediğimiz bir modeldir. Hz. Ayşe'yi 6 yaşında kadını olarak aldı. Fakat 9 yaşında iken onunla ilişkiye girdi. Hz. Muhammed'i modelimiz olarak görüyoruz."

video:
http://videogaleri.gazetevatan.com/6189_1-yasindaki-kizla-da-evlenilir.html

senin inandığın aklındaki sekse dayalı müslümanlığı sahte allah sevgisini ...
bu kadarda saptırılmaz bir din bunların yaptığı tek şey alttakımlarıyla düşünmek
insanlar bunun gibiler yüzünden tabi soğur müslümanlıktan sonrada adları kafire çıkar asıl kafir bu adam ve bunun gibi düşünen gerizekalılardır..

İstersen Peygamberimizin neden evlendiğini bi araştır canım bide 6 yaşında olmaması lazım ben öyle biliyorum çok önemli bi sebepten evlendi bi araştır

Sallamış yav, Anne karnında daha doğmadan bile evlenilibilir :lol: :roll:

galatasarayfaruk demiş ki:
İstersen Peygamberimizin neden evlendiğini bi araştır canım bide 6 yaşında olmaması lazım ben öyle biliyorum çok önemli bi sebepten evlendi bi araştır
bana deme tamam o adama de araştır diye 8)
ben bu konuda yeterince bilgiye sahibim
evlatlık alma imkanı varken neden karısı olarak almış?
koca peygamber ben ayşeyi evlatlık alıcam dediğinde hangi müslüman ona karşı koyabilir ki?
muamma...

Yukarı Alt