ilk maceramız tiger girl :) 285. dakikada beklemeye başladım arada yer değiştiridim Tiger Mountainden ferry bölümüne gittim ve yaklasık 360. dakikalarda tg çıktı ilk gittiğim yer önceden beklediğim yer oldu ve karşımda bir white-black tiger ordusu gördüm :) bir adet 52+ bower birde 57 lvl wizard vardı wizard pk olmuştu earth shock işini halletti aşağıda resimler =
(pek foto çekemedim çunkü canı %50 idi ve kaybedicek zamanım yoktu)
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

ikinci maceramız cerberus malum tgde biten zerkin tekrar dolması gerekiyordu hesaplarıma göre yaklaışık yarım saatim vardı shakram-edimmularda zerkimi doldurdum aradan 20 dakika geçmişti 5 dakikada golden apple treenein yanına gittim. artık heran çıkabilirdi. ve çıktı yanımda olmadığını yağmurun olmamasından anlamıştım. ileriye doğru gittim ve birden yağmur başlkadı ve hava karardı. birz daha ileri gittiğimde yağmur durdu arkamda olduğunu anladım ve biraz kuzeye doğru gittim. cerberus tek başına duruyordu hızlıca çarpan yağmur damlaları onu biraz daha sinirli kılıyordu. hemen atımdan indim ve gerekli skilleri yaptım ve zerke bastım... yaklasık 45-65 k arası vuruyordum arada fear yüzünden cerberusu kaybediyordum ama yine tıklayabildim ve cerberusu cehenneme geri yolladım :)
(Cerberus dock ve jupiter temple ın ortasındaki çıkıntıda kesildi :)

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

sadece kestiğim ssleri koyup hava atarmış havası vermek istemedım :twisted: bir hikaye tadında olsun istedim .... umarım seversiniz...

1 tg daha kestim onunda ssler gelicek :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bu sefer sadece kestiğim ss koyucam...

- Resim Silinmiş.

mesajımdaki yazıları okumadığından pek hevesli biri olduğunu söyleyemem virtuez dikkat edersen sıkıcı olmasın diye hikaye tadı vermeye çalıştım ... sevmedıysen bi tebrikler de geç ve neyi yaparsam daha güzel olucağını söyle..
diğer arkadaşlar içn teşekkürler yarın bakalım neler olucak ^^

Abivallaha yuh la 68 lvl staff tabi kesersin . benim 29 lvl nuker var pek ig degil nukerler en ig bence ok europanlarda staff

Tebrikler.Sen kafaya takma.
Hala anlayamayanlar var Uniq işinin lvl işi olmadığını.Ben full time kasıyorum diyelim ve ilk tg mi 85 lwl de kestim bu kötü bişey mi? Eğer Joymax böyle bir şey yapak isteseydi kendini çok zorlayacağını da zannetmiyorum.
Yani uzun lafın kısası unique kesen arkadaşlarımızın lvline bakıp kırıcı yorumlar yapmayalım... :thumbsup:

Aziz07 demiş ki:
virtuez demiş ki:
TiN3RCi demiş ki:
13 kişi bakmış bi tebrikler yeterli :|
68 lv wizartla tg kesersen tabi tbrk olmaz.çünkü saçma :detective:
Adamın o unıqeyı bulmasıda bır olay sen 90 lv ol ama unıq bulama bakalım nasıl keseceksın!!

Unıqler ıcın tebrıkler
bu senin için canımmm :muck:
bunu yapmak zor olmadı :|
- Resim Silinmiş.

ben 73 levelim tg ye gidiyorum bi türlü kesemedim şimdiye kadar çünkü göremedim birde 31 levelken gitmiştim tg yi buldum ama kesemedim 73 levele tg denk gelse keserim ama olmuyor

yaklasık bir hafta boyunca çıktığı yerleri öğren ve ve zamanın olduğu zaman git ne kadar çok gidersen ve / veya bulursan o kdr tecrübe edinirsin :)
bazı arkadaşların uyguladığı taktikde her zaman aynı yerde bekelmek mesela stronghold

Yukarı Alt