Az önce iPad2'yi inceledim. Harika bir alet. Eğer işin internet vs. ise iPad2 almanı şiddetle tavsiye ederim ki ben an itibari ile iPad almak için para biriktirmeye başladım.. :kalp: :P

Avenger demiş ki:
Az önce iPad2'yi inceledim. Harika bir alet. Eğer işin internet vs. ise iPad2 almanı şiddetle tavsiye ederim ki ben an itibari ile iPad almak için para biriktirmeye başladım.. :kalp: :P
İpad 64gb+3g satiyorum ilgilenirsen :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Baris Chn demiş ki:
Avenger demiş ki:

bende inceledim ipad güzel ama ps falan açmam lazım öyle çok tekdüze geliyor bana ben pc alacağım gene yaa :P

extraloob demiş ki:
Baris Chn demiş ki:
Avenger demiş ki:

bende inceledim ipad güzel ama ps falan açmam lazım öyle çok tekdüze geliyor bana ben pc alacağım gene yaa :P

Elimde bi pc var lakin fiyat'tan pek anlamam.

Özellikler ;

intel i3 işlemci
Asus 1.6 turbo bos hyberx teklonojisi anakart
4 gb ram
2Gb geforce gt430 ekran kartı
400 W power supp
320GB sata
LCD samsung monitör 21''
Logitech USB Hoparlör
14Mp Multifon Web cam
Hp yazıcı (eski ama hiç kullanılmamış)

@extraloob hocam neye nasıl ihtiyacın varsa o şekilde düşün.Bende evde masaüstü kullanıyorum!Lakin laptop'ada çoğu zaman ihtiyac duyuyorum.Heryerde wireless bulunuyor,bir laptopum olsaydı ah keşke dediğim zamanlar oluyor :nod: Laptop heryerde kullanışlı bunun yanında kesenide düşünmen lazım.
ps:Laptop gibi birşey alırsan buradan paylaş bizde görelim. 8)

Ne istiyorsan al ama unutmaman gereken birsey : Ayni hardware li bir laptop PC den 50%-60% daha pahallidir ! Yani sonuc olarak, eger evde kullanacagim diyorsan laptop almanin mantigi yok...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
drotalion demiş ki:
Ne istiyorsan al ama unutmaman gereken birsey : Ayni hardware li bir laptop PC den 50%-60% daha pahallidir ! Yani sonuc olarak, eger evde kullanacagim diyorsan laptop almanin mantigi yok...

ohh üstadım nerelerdesin sen :buddha: :cry:

Yukarı Alt