Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Aşk:İlkokulda göz kıpırtısı,ortaokulda dudak şıpırtısı,lisede yatak gıcırdısı,üniversitede bebek zırıltısı :D

BEn buraya nie yeni goruom ya :D

Aşk,sevginin ve acının birleştiği dünyadaki yegane duygudur.Onu yanındayken bile özlemektir.Aşk öle bir hastalıktır ki....yakalanan tedavi olmak istemez.

Aşk;bir kere kapıp bir daha bırakamamaktır.Bir kez sevince ölünceye dek sevmektir.Öyle bir şeydir ki:ne sigaraya benzer,ne alkole,ne uyuşturucuya.Fakat aşk acısı hiç tanımlanamayacak bir şeydir.

Sagopa6161 demiş ki:
Aşk:İlkokulda göz kıpırtısı,ortaokulda dudak şıpırtısı,lisede yatak gıcırdısı,üniversitede bebek zırıltısı :D
Puahhahahahaha koptum,koptum ve bidaha koptum hahahahahahahahahah o ne öle Aşk:İlkokulda göz kıpırtısı,ortaokulda dudak şıpırtısı,lisede yatak gıcırdısı,üniversitede bebek zırıltısı :D

Aşk
Hayatında Yaşadığın VE yAŞayacak Olduğun En BüyüK..En Yüce..eN gÜZEL Ve En Muhteşem Duygudur...

Aşk
İçinde Yaşadığın EN Karanlık En Sisli Sokaklarda Bile Sni Aydınlatıcak Sni Isıtıcak VE sNa Bir El uZatıp ordaN Sni ÇıkarabileCek Tek ŞEYdir..
8) ?!!!!!!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
XeSetrA demiş ki:
aşk : eski yunanLıLarda s.xi bedavaya getirmek için uyduruLan bir feLsefedir. =P
direk alıyorum seni aramıza umarım imla kurallarına uygun hatasız yazarsın başarılar dilerim ?!!!!!!...

XeSetrA demiş ki:
aşk : eski yunanLıLarda s.xi bedavaya getirmek için uyduruLan bir feLsefedir. =P
Şapka çıkarmak istiyorum sana Benim koca paragrafla anlattığım olayı tek cümlede geçtin helal :mrgreen:

Abi ben ölesine yazmıştım^^ Neyse bu grubada girmiş olduk :P
Benim hakkımdada yorum yapsana ?!!!!!!.....
Bide ben Gs Fun CLub rengimi geri alsam başkanıyımda grubun :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lastturk_ demiş ki:
Abi ben ölesine yazmıştım^^ Neyse bu grubada girmiş olduk :P
Benim hakkımdada yorum yapsana ?!!!!!!.....
Bide ben Gs Fun CLub rengimi geri alsam başkanıyımda grubun :P
ok grup rengine döndürüyorum 8)

Aşk ; Her an arayabilir diye telefonun başında oturmaktır.
Her an gelebilir diye hiç uyumamaktır.
Her an unutabilir diye hep hatırlatmaktır.
Aşk sevdiğin herşeyi ona endekslemektir.Bir gülüşü için dağları delmek , kaybetmemek için kaybolmaktır.

İlk sayfadaki herkez aşkı iki cins arasındaki bağ olarak görmüş.Mazur görün,diğer sayfaları okuyamadım, yeterince vaktim yoktu çünkü.
Bence aşk bir tutkudur.Ne kadar zor olursa olsun ona ulaşma isteğidir.Bu varoluştan beri kişiden kişiye yıllar boyunca değişimiştir.Kimi için Elif olmuş Ayşe olmuş, kimi için Allah olmuş Rasul olmuştur.Bu yüzden aşkın tanımı insandır bir bakıma.(Aşk istektir,yaşamaktır yani.)Ne kadar inkar etsekte yaşadığımız kadar isteriz,istediklerimizi yaptığımız kadar da yaşarız.
Bu yüzden doğru olanı istemek çok önemlidir.Yani doğru aşkı istemek.Burada da bir düğüm oluşacaktır.Doğru aşk nedir?İşte bu cümlede aşkın insan olduğunun bir kanıtıdır.Çünkü bu sorunun cevabını da insan kendi isteklerine göre verecektir.
Çok konuştum galiba,ben kaçayım buradan.İnşallah beğenirsiniz yorumumu...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt