beyler 1 gb ram var 1 cara kasıor ya oyun d de yüklü kasıor oyunu şehre gidince kasıo ????? böle gelio yardım yha nolur beyler Crying or Very sad

Yeri burası değil.

Oyunlar için Ram ne kadar önemliyse ekran kartı da bir o kadar önemli. Oyunun kasması sadece RAM den kaynaklanmaz. En büyük etken "Ekran Kartı" dır. Kaliteli bir ekran kartın varsa oyunu çok rahat bir şekilde oynayabilirsin. ??? hatasına ise ekran kartının sürücülerini güncelle demeyeceğim,ekran kartını güncelle derim.

ilkercindik demiş ki:
Yeri burası değil.

Oyunlar için Ram ne kadar önemliyse ekran kartı da bir o kadar önemli. Oyunun kasması sadece RAM den kaynaklanmaz. En büyük etken "Ekran Kartı" dır. Kaliteli bir ekran kartın varsa oyunu çok rahat bir şekilde oynayabilirsin. ??? hatasına ise ekran kartının sürücülerini güncelle demeyeceğim,ekran kartını güncelle derim.
ekrankartı geforce 256 mb 7300 le yaw güncelemesek olmuomu sıkılıom güncellemeden

Konu taşınsın.

Ekran kartın bu oyunu kaldırabilecek kapasitede (Tabiki "Very High"'den bashetmiyorum). Görev yöneticisinden "sro_client.exe" yi bulup, öncelik değerini "Normal" yapmayı dene. Daha sonra
PC'yi yeniden başlat ve tekrar oyuna girip dene.

oyuna giiriom pc donuo off ya kasayı bide 1milyara aldık 100 ytl etmez Crying or Very sad

ajdafalaklar demiş ki:
oyuna giiriom pc donuo off ya kasayı bide 1milyara aldık 100 ytl etmez Crying or Very sad
Konu halen burda Razz

Bugün 10 milyara aldığın PC, 3 ay sonra 1 milyar olan bir devirdeyin. Teknoloji hızla gelişiyor. Buna bir çare yok. Uzun bir süredir PC' ye format atmadıysan, formatlamanı öneririm.

ilkercindik demiş ki:
ajdafalaklar demiş ki:
Konu halen burda Razz

Bugün 10 milyara aldığın PC, 3 ay sonra 1 milyar olan bir devirdeyin. Teknoloji hızla gelişiyor. Buna bir çare yok. Uzun bir süredir PC' ye format atmadıysan, formatlamanı öneririm.
daha dün attım :lol:

ekrankartı 512 rami de 2gb yapıcam oyun yüzünden işn. aldım da yine böle hatalar görmem

PC'ye madem format atmışsın, PC'ni eğer uzun süredir temizlemediysen hemen temizlemeni öneririm. Özellikle; işlemci fanını çok temiz tutmaya özen göster. Fanlar ne kadar kirliyse PC ,o kadar yavaş ( Bnm görüşüm ).

ilkercindik demiş ki:
PC'ye madem format atmışsın, PC'ni eğer uzun süredir temizlemediysen hemen temizlemeni öneririm. Özellikle; işlemci fanını çok temiz tutmaya özen göster. Fanlar ne kadar kirliyse PC ,o kadar yavaş ( Bnm görüşüm ).
dün temizledimde temizlemek diil di aslında üfledim :lol: nasıl temizleyebilirim kendim

1 saat içinde 5 kere oyuna girip cıktım yahu pre yok uyuz oluom oyundan atıo yuh ya

Yukarı Alt