Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
Benim olayım burda biter , googleden bakıp yazmak istemiyorum fikrimi söyledim pişman oldum ve gidiyorum. :buddha::byes:

Takımı
Galatasaray
Bu yükselişin bir inişi olacaktır , ve en yakın zamanda olacaktır diye düşünüyorum çünkü dolar'ın aslına bakarsan pek bir değeri yok. Kimdi hatıyorlamıyorum fakat dolar ile ilgili çok güzel birşey anlatmıştı herkes birden elinden cıkarsa AB iflasa süreklenebilir falan o konuşmada sonra dolara pek bir güvenim yok.
Abraham Lincoln anlatmıştı sanırım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dolar 3.36 TL ile yeni rekorunu kırdı.
Trump'ın gelmesiyle büyük ihtimal FED faiz arttırımına gidecek ve dolar 3.7 - 3.8 seviyelerini aralığın sonunda görecek.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3.41'i gördük bugünde , aralıkta FED kararıyla büyük ihtimal 4'e ulaşacak dolar...

3.41'i gördük bugünde , aralıkta FED kararıyla büyük ihtimal 4'e ulaşacak dolar...
Bunlar hep dış mihrakların oyunu yoksa bizim köprümüz var yolumuz var hava alanımız var dünya lideri abdestli cumhurbaşkanımız var Allah'ın tüm vasıflarını taşıyor çok zengin bir milletiz hedef 2023 durmak yok yola devam.

Konuşan arkadaşlar nereye kayboldular :think: Boomcu onur nerelerdesin gönlümün sultanı?

Bu sefer bu konuya müdahil olmucam :popcorn:
Olmuşsun zaten, daha nasıl olmayacaksın.

Doların artışıyla çıkar yol aramak için Şangay Beşlisine girelim, parayı altına endexleyelim gibi parlak fikirler ortaya atılıyor. Eğer Şangay Beşlisine girersek siz o zaman görün ülkenin halini. Hoş size göre ülke güllük gülistanlık ya... Neymiş efendim AB teröre destek veriyormuş... Rusya hiç teröre destek vermiyor zaten. Geçen düşürülen helikopterimizi Rus yapımı füzeyle düşürmediler teknik arıza sebebiyle düştü o TSK öyle açıkladı sonsuz güvenebilirsiniz Askerimize polisimize ve Devlet soytarılarımıza pardon büyüklerimize.

VaLe

.
Olmuşsun zaten, daha nasıl olmayacaksın.

Doların artışıyla çıkar yol aramak için Şangay Beşlisine girelim, parayı altına endexleyelim gibi parlak fikirler ortaya atılıyor. Eğer Şangay Beşlisine girersek siz o zaman görün ülkenin halini. Hoş size göre ülke güllük gülistanlık ya... Neymiş efendim AB teröre destek veriyormuş... Rusya hiç teröre destek vermiyor zaten. Geçen düşürülen helikopterimizi Rus yapımı füzeyle düşürmediler teknik arıza sebebiyle düştü o TSK öyle açıkladı sonsuz güvenebilirsiniz Askerimize polisimize ve Devlet soytarılarımıza pardon büyüklerimize.

Bak dostum bu ülkenin hiç bir siyasetcisini sevmiyor veya politikalarına saygı duymayabilirsin fakat bu sana devlet büyüklerine siyasetçilere hakaret etme özgürlüğü vermez. Burada boş boş klavye artısligi yapmayacaksin gideceksin Külliyenin önüne soytari diye bagiracaksin . Forumlarda boş lakirdi yapma

Not: Burada bu konusmalara bu tacizlere izin veren adminlerede anlam veremiyorum. Herkes kafasına göre .

Son düzenleme:
İşini düzgün yapmayıp soytarılık yapanlara soytarı derim. Devlet büyüğü diye bir kavram bilmiyorum. Fikrimide ister burada söylerim ister başka yerde. Her 10 kasım günü gördüğüm sözlü ve fiili hakaretlere göz yuman siyasetçilere soytarı demeyeceğim de ne diyeceğim? Anca sübyan yasalarıyla uğraşsınlar. Bu onursuzluklarda sizi rahatsiz etmiyorsa yani bunları insan haklarına taciz tecavüz olarak görmüyorsanız benim yazdıklarımdan hiç rahatsız olmamanız gerek...

Yukarı Alt