Takımı
Galatasaray
Mrb,konu içeriğinden saptı daha fazla devam ederse kalpler kırılacak herkes düşüncesinde özgür diyerek konuyu kapatalım bence iyi geceler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mrb,konu içeriğinden saptı daha fazla devam ederse kalpler kırılacak herkes düşüncesinde özgür diyerek konuyu kapatalım bence iyi geceler.
:beer:

Bugunki siyaset oturumumuz kapandi , digerlerine bekleriz.

Konu dolarda hatri sayilir bir guncelleme olunca tekrar acilacak.

3.17 Hayırlı Olsun :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dolar 3.21'e çıktı , 3.5'a doğru ilerliyoruz.
Bakalım Trump'ın gelmesiyle neler değişecek ?

Anakarla işlemciyi pazartesi aldım. Dolar 3.05 den 3.15e çıktı 50 lira zarar ettim. Bu gün alsaydım 90 lira zarar edecektim...

Bişey olmaz. "Ey Amerika! Sen kimsin ya!?!?" dedinmi hemen 2 liraya düşer.

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
Bence elinizdekileri değerlendirin olanı satın gitsin , her an düşebilir. Düşmeyecek diyecek elbet cıkıcak fakat en kısa zamanda düşmeye başlayacağından taraf düşüncem. Sadece fikrim cicioe2

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
Seçildiklerinde , 2.90 civarıydı , 2.60a kadar düşer derken , 3.30 oldu
Bu yükselişin bir inişi olacaktır , ve en yakın zamanda olacaktır diye düşünüyorum çünkü dolar'ın aslına bakarsan pek bir değeri yok. Kimdi hatıyorlamıyorum fakat dolar ile ilgili çok güzel birşey anlatmıştı herkes birden elinden cıkarsa AB iflasa süreklenebilir falan o konuşmada sonra dolara pek bir güvenim yok.

Advance

Bu yükselişin bir inişi olacaktır , ve en yakın zamanda olacaktır diye düşünüyorum çünkü dolar'ın aslına bakarsan pek bir değeri yok. Kimdi hatıyorlamıyorum fakat dolar ile ilgili çok güzel birşey anlatmıştı herkes birden elinden cıkarsa AB iflasa süreklenebilir falan o konuşmada sonra dolara pek bir güvenim yok.
Herkes ekmek almayı bırakırsa fırınlar ekmek fiyatını düşürmek zorunda kalır, hadi bütün millet olarak ekmek almayı bırakalım.

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
Herkes ekmek almayı bırakırsa fırınlar ekmek fiyatını düşürmek zorunda kalır, hadi bütün millet olarak ekmek almayı bırakalım.
Tabikide çok haklısın fakat o taraftan bakarsak , hani altın rezervi kadar para üretebiliyorduk yani böyle bir şey var AB neden olduğundan fazla üretiyor falan filan derken çok derin konulara inebiliriz ama gereği yok bence summer7:

Yukarı Alt