1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   jungler
   keasro
   zeus
   karantina

1,5 yaşında 25 kilo geliyor


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım rank8

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.662
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...
  Doktorlar, günde 10 öğün yemek yiyen Resul'e ‘obezite’ teşhisi koydu.

  [​IMG]

  Batman’da inşaat işçisi Hasan Han ile eşi Hızna Han'ın 7 çocuğundan biri olan 1.5 yaşındaki Resul Han, 25 kiloya ulaştı. Doktorlar, günde 10 öğün yemek yiyen Resul'e ‘obezite’ teşhisi koydu.

  Batman’da iş bulduğu zaman inşaatlarda çalışan Hasan Han ile eşi Hızna Han’ın 1.5 yaşındaki oğulları Resul Han, sürekli kilo alıyor. En çok tavuk, pilav ve etli yemekleri seven Resul, kilolarının her gün artması üzerine annesi Hızna Han tarafından Batman Bölge Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

  Doktorlar, yapılan tetkiklerin ardından ‘obezite’ teşhisi koydukları Resul'ün gerekli tedavisinin Batman’da yapılamayacağını belirterek, aileyi İstanbull ya da Ankara'’ya yönlendirdi.

  Eşinin düzenli bir işi olmadığını belirten Hızna Han, 12 yaşındaki kızı Suna’nın da 90 kiloya ulaştığını belirterek, “İki çocuğa da yemek yetiştiremiyoruz. eve her gün 10 ekmek almak zorunda kalıyoruz. Çocuklarım her geçen gün kilo alıyor. Ev kiramızı ödeyemiyoruz. Ekonomik durumumuz çocuklarımızı tedavi ettirmeye yetmiyor. Çocuklarımın tedavi edilip, sağlıklarına kavuşmasını istiyorum” diye konuştu.
   
 2. ImmorTaLGoD

  ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

  Kayıt:
  12 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  8.394
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ayy tüy kadar :P