bannedddd

Buralıyım
0x33 acc. olanlara bir teklifim var. Ben de acc. olmadıgından bot alamıyorum. İçinizden birinin acc. ile her hafta botu ben alsam, sahibi de kullansa diyorum. :roll: Acc.'a ortak olacağım falan değil he.. Bot'u ben alacağım, sahibi de kullanacak. :wink1: Bir Allah'ın kulu çıkar umarım.. :D

Carmenta demiş ki:
0x33 acc. olanlara bir teklifim var. Ben de acc. olmadıgından bot alamıyorum. İçinizden birinin acc. ile her hafta botu ben alsam, sahibi de kullansa diyorum. :roll: Acc.'a ortak olacağım falan değil he.. Bot'u ben alacağım, sahibi de kullanacak. :wink1: Bir Allah'ın kulu çıkar umarım.. :D

eheheeheheh bendeki Acc lerden biri 6 aylık.

Şimdi deme nası oluyor diye.O ben ve clockwork arasında :))))))))

ama 18 Ekimde bitiyor 6 ay. O saaten sonra clockwork ile anlaşamazsam sen le anlaşırım :)))))

amacım konunu kirletmek değil.Aksine Uplamaktır :)

bannedddd

Buralıyım
OSKIJEN demiş ki:
Carmenta demiş ki:

eheheeheheh bendeki Acc lerden biri 6 aylık.

Şimdi deme nası oluyor diye.O ben ve clockwork arasında :))))))))

ama 18 Ekimde bitiyor 6 ay. O saaten sonra clockwork ile anlaşamazsam sen le anlaşırım :)))))

amacım konunu kirletmek değil.Aksine Uplamaktır :)
Uuuu Metin abicim var burda yaa daha ne arıyoruz. Abi elinde o kadar acc. var tekini ver satılırsa veririm. :D Ben yabancı değilimm. :D :P

A

Anonymous

Guest
Metin abi en son kaça olur 0x33 acc ? Yada yeni çıkan kampanyada beni davet edebilirsen çok makbule geçer =)

bannedddd

Buralıyım
Sehzade demiş ki:
Metin abi en son kaça olur 0x33 acc ? Yada yeni çıkan kampanyada beni davet edebilirsen çok makbule geçer =)
Konu da Metin abinin smlerini sattığı bölümdü zaten..

Yukarı Alt