- Resim Silinmiş.​

+ Merhaba AlperBicen , bizlere kendinden biraz bahseder misin ?

-Hemen bahsedeyim, adım kullanıcı adımdan da belli olduğu gibi Alper Biçen. Extraloob'a 2009 yıllarında üye olmuştum, eski MrCrossover'ım öyle söyleyeyim belki tanıyan 3-5 kişi çıkar :) Burdur'da yaşıyorum, 17 yaşındayım ve yabancı dil bölümünde okuyorum. Basketbol oyuncusuyum, Türkiye çapında başarılı olmuş bir kariyerim var ve bazı NBA sitelerinde yazarlık yapıyorum. Kısaca Alper Biçen bu.

+Nickini bize açıklar mısın ?

-Cem Yılmaz'ın en son çıkan stand-up gösterisine gittikten sonra(Muhittin Topalak-Excalibur esprisinden sonra yani) kendime bi kullanıcı adı takmamaya karar verdim. :lol: AlperBicen iyidir diye düşünüp koydum.

+Extraloob ile nasıl tanıştın ?

-2008'in sonuna doğru "silkroad bot" yazıp bulduğum bir sitedir. :mrgreen:

+Extraloob senin için ne ifade ediyor ?

-Hem çok iyi insanlarla tanıştığım, hem de çoğu insanla kavga ettiğim sitedir doğrusu. Ama ben olaya pozitif açıdan bakmak istiyorum, çok iyi insanla tanıştım burda, çok private server bulup eğlendim, çok program buldum işime yarayan. Tekrar geriye geldim, ama bu sefer sadece muhabbet için. SilkRoad oynamayı uzun süre önce bıraktım. Buranın muhabbeti güzeldir, kalitelidir diye geldim.

+Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun ?

-Bu soruyu cevaplarken baya düşündüm açıkcası. Orta okulda derslerime ağırlık vermediğim için çok pişmanım diyeyim, yoksa ahım şahım bir pişmanlığım yok çok şükür.

+Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

-Hobilerim kesinlikle ilgi alanıma giren kitapları okumak ve yabancı kültürü araştırıp(bunun içine müzik/film giriyor) bilgi edinmek. En büyük hobim ne diye sorarsanız, basketbol tabi ki. Fobi konusuna gelince alerjim sayesinde böceklere fobim var. Özellikle örümceğe, "görünce bile" kaşıntıdan duramıyorum.

+Silkroad ile nasıl tanıştınız ?

-Bizim burada Aksoy15 diye bir cafe vardır, SilkRoad'ı ilk defa o cafenin sahibi Uğur abi göstermişti herkese. Abim de o cafeye çok takılırdı ve her zaman SilkRoad'ı oynardı, kuzenimse fena anlamda bağımlısıydı, onlardan gördüm yani.

+Bir ünlü yerinde olmak istermiydiniz ? Kimin yerinde ve neden ?

-Kobe Bryant. Kişiliği, kariyeri, oyun tarzıyla tam anlamıyla onun gibi olmak isterdim.

+Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

-Evet. Genellemenin aksine futbolla ilgilenmiyorum, basketbolla ilgileniyorum. Los Angeles Lakers.

+Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı ?

-Gitar çalıyorum.

+Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

sweetCHIEF: Bu site tanıştığım arkadaşlarımdan bi tanesi, candır.
Lemonade : Paylaştığım Raptors konusunda NBA oyuncusunun sakalına takılan arkadaş :lol:
Hermaphros : Forum oyunlarında hep karşıma çıkan deneme moderatör
Spare : O kadar tanıdık geliyor ki... Kim olduğunu hala hatırlayamadım ama.
Kemalist : Bu adam nasıl 338.356 mesaj atabilir sorusunun ana kahramanı...

+Takip ettiğin dizi varmı ?

-The Walking Dead, Sherlock, How I Met Your Mother

+Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?

-Basketbol, Gülhan, hız

+Hayatında örnek aldığın biri var mı ?

-Abim. Adam lise 4'e kadar karnesinde bir tane bile 4 getirmedi, üniversitede İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü okuyor ama Geometri dersi alıyor ve geometri finalinin sonucu da tam "100" daral:

+Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?

-MMORPG oyunlardan uzağım ama favorim SilkRoad'dı her zaman.

+En büyük hayaliniz nedir ?

-NBA'de Shooting Guard olarak oynamak.

+Hangi tür müzik dinlersin ?

-Kafama ne eserse. Dream Evil'den Erdem Kınay'a, Soner Sarıkabadayı'dan tut Bullet For My Valentine'a kadar dinlerim. Genelde arabada türkçe pop dinliyorum haliyle.

+Seni en çok kızdıran şey nedir ?

-Yapma dediğim bir şeyin ısrarla yapılması.

+Beslediğiniz bir hayvan var mı ?

-Evet, muhabbet kuşu besliyorum. Adı da Paşa, ailemizin bi üyesi gibidir.

+Bu röportaj hakkında ne düşünüyorsun ?

-Yapılmasını istediğim zamanlarda yapıldı, iyi ki de yapıldı. Paparazzi NewJersey`a gerçekten çok teşekkür ederim böyle bir şey yaptığı için. Hem diğer üyelerin beni tanıması için daha iyi bir fırsat olmuş olabilir.

+Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mi ?

-Keyfimize bakalım. :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Alper'i tanımış olduk :P Kobe hayranlığını eskilerden bilmeyen yoktur zaten.Ayrıca ismimi göremedim :lol:

Takımı
Besiktas
Kemalist eski extraloob(Okan)ın postlarınıda kendine eklediği için öyle oldu
Ps:iyi oldu tanıdık

Hermaphros : Forum oyunlarında hep karşıma çıkan deneme moderatör

:mrgreen: :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Heh, ben de diyorum nereden tanıyorum ben bu adam. MrCrosower diyince tanıdım hacım şimdi. Güzel röpörtaj olmuş, hemen merakını gidereyim.

'Kemalist : Bu adam nasıl 338.356 mesaj atabilir sorusunun ana kahramanı...'

Demişsin, extraloob ve scremadle üyelikleri silindiğinde postlar Kemalist'e kaymış oldu Admin olduğu için. Yoksa tabiki 340k post kasmasına imkan yok :mrgreen:

Güzel Röportaj Hacım , Burdur Merkezdemi yaşıyorsun ? :thumbsup:
Lenneth demiş ki:
Heh, ben de diyorum nereden tanıyorum ben bu adam. MrCrosower diyince tanıdım hacım şimdi. Güzel röpörtaj olmuş, hemen merakını gidereyim.

'Kemalist : Bu adam nasıl 338.356 mesaj atabilir sorusunun ana kahramanı...'

Demişsin, extraloob ve scremadle üyelikleri silindiğinde postlar Kemalist'e kaymış oldu Admin olduğu için. Yoksa tabiki 340k post kasmasına imkan yok :mrgreen:
Niye kasamazmı ? :mrgreen:

Takımı
Besiktas
@Ufck

Kasamaz tabii, sağlam göz lazım onu kasmak için ^^

Lenneth demiş ki:
@Ufck

Kasamaz tabii, sağlam göz lazım onu kasmak için ^^
İmkansız diye birşey yok :mrgreen:

Yukarı Alt