- Resim Silinmiş.​

Merhaba "Trezeguet" öncelikle bana ve üyelerimize biraz kendinden bahseder misin ?
Tabiki . Ben 18 yaşında Lise 3 öğrencisiyim.Zamanımın çoğunu bilgisayar başında geçiririm.2 senedir oynamamama rağmen futbol oynamayı çok severim.

Extraloob forumuyla ilk tanışman nasıl gerçekleşti ?​

Bir program indirmek için girmiştim sanırım.Güvenle program indirebileceğim tek siteydi.Sonradan zamanımı burada geçirmeye başladım.Bir arkadaş tavsiyesiyle "D.Mod" olmak için başvuru yaptım.Ve buralara kadar geldim.Neyse burda olmaktan çok mutluyum önemli olan da o :))
Sence Extraloob neden Türkiyede Silkroad dendiğinde akla ilk gelen adres ?
Herşeyin en iyisini yapmayı amaçlayan bir yönetim ekibinin olması bunun en önemli faktörü tabiki.Ve tabi Okan abide büyük bir etken.Kendisi biliyor bu işi :))​

Sporla ilgileniyor musun ve Türkiye Liglerinde hangi takımı destekliyorsun ?
İlgilenirim.Galatasaraylıyım.Genelde lig başlarını takip etmem.Heyecan ne zaman başlar bende o zaman maç özetlerini izlemeye başlarım.Galatasarayı çok sevmeme ve maça gitmeyi o kadar istememe rağmen sadece 1 kere Ali Samiyene gidebildim :(((
Takip ettiğin diziler neler ?
Dizi takip etmiyorum.İlgimi çekmiyor.Her dizide aynı 2 ev kiralanıyor,2 tane sevgili sürekli aynı şeyler. Sıkıyor belli bir süreden sonra :((​

Peki en sevdiğin film nedir ?
Prince of Persia The Sands of Time
Teknolojik aletler ile aran nasıl ?
Bilgisayarım yetiyor bana :)) Takip etmem pek.18 yaşındayım ve cep telefonum yok desem ne kadar ilgisiz olduğumu anlarsınız sanırım ^^​

Hayatında kendine örnek gösterebileceğin biri yada birileri varmı ?
Dayılarım,Babam ve Teyzemdir...
Hayatında hatırladıkça güldüğün seni keyiflendiren bir anın oldu mu ?
Çok oldu.Ama anlatılmaz yaşanır türlerden hepsi :))
Hayatında yaptığında pişmanlık duyduğun bir an oldumu ?
Pc başında çok vakit geçirmem beni kötü etkiledi diyebilirim.Şimdi ne kadar düzene sokmaya çalışsamda fayda etmiyor.Hayatımda pişman olduğum şeylerin en başında PC ye olan bu sevdam geliyor keşke zamanında aklım başımda olsaydı bu kadar bağımlı olmasaydım.
Henüz bir öğrencisin en sevdiğin dersi ve nedenini açıklar mısın ?
Aslında hersene öğretmenine göre değişiyor.Veya konularına göre.Tarih dersi bu sene favorimdi.Ama zaten genelde Tarih çok ilgimi çekmiştir.
Henüz yaşın 18 ve ilerisi için düşündüğün bir meslek varmı varsa neden ?
Bir meslek düşüncem yok.Şuan için ilk hedefim Öss'yi kazanmak :)) Sonra kazandığım bölümlerden kendime en uygununu seçip okumak.Aslında Kıbrıs'da okuma hayalim var ama bakalım zaman ne göstericek^^
Bize bir gününü özetler misin ?
Sabah kalkarım.Kahvaltı yaparım ve ardından yavaş yavaş okula giderim.Okul biter evdeyim.6 'ya kadar dinlenirim.Sonra PC 'ye takılırım biraz ve sonrada uyurum.En monotonundan bir hayatım var :)) Ama tabi değiştireceğim bunu.
Sana hükumetin anahtarını verseler yapacağın ilk değişiklik ne olurdu ?
Ben bunu tek bir kelime ile özetleyebilirim aslında çoğunun kafasında da bu vardır muhtemelen ama ben "Terörü bitirirdim!"
Bize şu 3 kelimeyi kendine göre açıklayabilir misin? (Vuvuzela İnsan Eğlence)
Vuvuzela ; Rahatsız edici bir sesi var.Bu seneki dünya kupasının zevksiz geçmesinin en büyük etkeni.
İnsan ; Genel olarak dünyada sadece kendinin yaşıdığını sanarak sorumsuz,aptalca şeyler yapan.Dünyaya zarar veren yaratıklar.
Eğlence ; Vazgeçilmezdir.Hayatında eğlence yoksa ne paranın nede sağlığın bir önemi vardır bence ^^
Silkroad Online ile nasıl tanıştın ?
Bir arkadaş önerisi sonucunda gerçekleşti aslında.Sonra üye oldum oyunu çözdükce daha zevkli gelmeye başladı ve beni kendine bağlamayı başardı :)) Hala oynuyorum.Ama eskisi kadar eğlendiğim söylenemez.Malum trafik , goldbotlar...
Hangi buildi kendine daha yakın hissediyorsun ve neden ?
Nuker charı çok severim.İlk ciddi kastığım char nukerdi ve elle premiumsuz kasmıştım.Bayağı zevk alıyordum o sıralar oyundan.Goldbotlar geldi ve ben charımı takas etmiştim.Ve işte söylediğim gibi o günden beri sro'dan o kadar zevk alamıyorum.
Peki düzenli oynadığın bir karakterin varmı ?
Maalesef yok.Aslında her char açtığımda oyunu bırakana kadar o charı kullanacak gibi plan yaparım.Ama sonucunda yaptığım planlar gerçekleşmez ve charı bırakırım :))
GM olsan yapacağın ilk iş ne olurdu ?
Goldbotlara kararlı bir savaş başlatırdım.Kendim için bir bot çıkartırdım ve kendi botumu legal diğerlerini illegal yapardım.Ne olursa , kim olursa olsun illegal bot kullananları banlardım.Ve tabiki şu trafik sorununu ortadan kaldırmaya çalışırdım.
Silkroad Online 2 hakkındaki düşüncelerini bize aktarır mısın ?
Merakla bekliyorum.Eğer orada goldbotlar olmayacaksa belkide geriye kalan sro hayatıma orda devam ederim :)) Hayalimde her zaman tek atarak girebileceğim bir server var.Tabiki goldbotsuz,çok küçük çocukların oynamadığı bir server. ^^ Ve Silkroad 2 ile gelebilecek yenilikler oyunu oynamayan birini bile tahrik ediyor oynaması için oyunu :)) Benide öyle.
Forumumuzdaki Paparazzilerimizin yaptığı bu röportaj etkinliği hakkındaki düşüncelerin neler ?
Tek kelimeyle harika bir uygulama.Fakat röportajlar bittiğinde çok boş kalıyorlar onlar için yeni görevler çıkartmamız gerekecek ^^
Extraloob'u sevdiğini biliyoruz peki üyelere vereceğin bir öğüt veya bir söz varmı ?
Mümkün olduğunca konulara yorum yapsınlar , bişeyler paylaşsınlar ve birbirlerine saygılı davransınlar.Eminim burada o zaman daha çok eğlenecekler...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
lütfen k.bakmayın biraz geç oldu ama :(( işlerim vardı bu yüzden siteden biraz uzak kaldım :(( Ve bu benim ilk röportajım umarım güzel yapabilmişimdir umarım beğenirsiniz daha da iyi olucak Allah'ın izniyle :)) yardımlarını esirgemeyen tüm ekibe ve bu röportajın baş kahramanı verdiği samimi cvplar için "Trezeguet" e de çok teşekkür ederim :)) iyi forumlar

Gene Paparazzi Ve Gene Mükemmel Bİr İş =) Bu röportajlar sayesinde insanları daha iyi tanıma fırsatı buluyoruz.

Takımı
Galatasaray
deniz keyfi öncesi bu röportaj harika oldu , çok teşşekkürler :beer:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
5 Kişi hakkındaki yorumlar nerdeeee :P

Yine de mükemmel bir röportaj olmuş, harika keyf aldım 8)

Toxicated demiş ki:

:)) o soruyu "Trezeguet" arkadaşımız kendisi çıkartmak istedi 5-6 kişiden fazla sevdiği insna olduğunu söyledi ve 5 ini yazıp digerlerini yazmassa ayıp olacagını belirtti bu yüzden o soruyu çıkarttık :))

tşkkür ederim bu hoş yorumun için bu arada :))

Ezio0o demiş ki:
Toxicated demiş ki:

:)) o soruyu "Trezeguet" arkadaşımız kendisi çıkartmak istedi 5-6 kişiden fazla sevdiği insna olduğunu söyledi ve 5 ini yazıp digerlerini yazmassa ayıp olacagını belirtti bu yüzden o soruyu çıkarttık :))

tşkkür ederim bu hoş yorumun için bu arada :))
Beni yazmasaydıda olurdu ya :lol: :P

Herkese teşekkür ediyorum nese: :kalp:

Ezio0o sanada ayrıca teşekkür ediyorum iyi bir paparazzisin ikimizinde ilk röportajı ama sanırım başardık :P Biraz kısa oldu ama makara:

Yukarı Alt