arkadaşlar bi şey soracam ben ecsroyu kurdum açıo ama ecsro bölümüne tıklıorum ecsro(fembria) yı açıyor bana yardımcı olurmusunuzz

O Linkler Sanırım test Server'ın linkleri olucak ve üzerine bir media pk2 indireceğiz.

Creepy demiş ki:
O Linkler Sanırım test Server'ın linkleri olucak ve üzerine bir media pk2 indireceğiz.
hyr hepsi indirilecek ecsro.net forumda türkçe yere gir orda söylüyorlar hepsi indirilecekmis

Hayır. 100 lv'i içeren dosyaların bulunduğu server test server'ı idi bizde testserver dosyalarını indirdik ki mantıken de düşünürsen adamın yeni bir client koymasına gerek yok testserver database'i vip ve publice koyup media'yı buna göre ayarlarsa olur biter yeniden birşey indirmeyeceğiz merak etmeyin sadece media.pk2 olabilir.

Creepy demiş ki:
Hayır. 100 lv'i içeren dosyaların bulunduğu server test server'ı idi bizde testserver dosyalarını indirdik ki mantıken de düşünürsen adamın yeni bir client koymasına gerek yok testserver database'i vip ve publice koyup media'yı buna göre ayarlarsa olur biter yeniden birşey indirmeyeceğiz merak etmeyin sadece media.pk2 olabilir.
testde bulunmammıs bug olabilir ama ezq skil fln bilmiorm onları herkezi buga sokdukdan sonramı düzeltcekler...

ViP4Ever demiş ki:
sadece media.pk2 olabilir.
bak kendinde diyorsun olabilir.Ya olmassa :D Nasrettin hocaya döndük
Ciddiyim bi Sıkıntı var bu aralar oyun oynayamadığınızdan mı acaba.
Biraz mantıklı düşünün diyorum size adam bug'ları düzeltip DB'yi ecsro vip ve publice koyucak ardından sana testserver dosyalarının üstüne ecsro vip ve public editli media.pk2 sunacak sende güzel güzel oynuyacaksın. ne bu sıkıntı anlamadım gitti. çok mu zor bunu düşünmek :confused1: :roll:

utan 61 demiş ki:
Creepy demiş ki:
testde bulunmammıs bug olabilir ama ezq skil fln bilmiorm onları herkezi buga sokdukdan sonramı düzeltcekler...
Test Server zaten bütün buglar bulunduktan sonra kapatılacaktı ki kapandığına göre bütün önemli buglar bulundu.Tabi bir kaç eksik olucaktır oda zamanla düzelir zaten :thumbsup:

06.12.2009.
The admins feel very very sorry about this issue... Some pets had to be deleted during the lvl 100 update. We charged some silk to every account which donated for items before.
ECSRO Team

FairPlay:http://www.ecsro.net/forum/showthread.php?tid=21590 son post

Adminler bu hatadan dolayı çok üzgün hissediyorlar.Bazı petler 100 level updatede silinecek.

`` We charged some silk to every account which donated for items before.´´

Bu cümle ne anlama geliyor tam çözemedim.Ama galiba bu geçikmenin hatasını telafi etmek için her accounta biraz silk yükliceklermiş ( İNŞALLAH)

Yukarı Alt