Beyler Lütfen yarım edin Media.pk2 indiremiorum Rapidshare 2dk bekle dio bekliom sonra bi dah bekletio bekliom bi daha bekletio x( x(

Rapid linklerdeki media.pk2 pvpdeki dumanın düzeltilmiş olduğu media ile değiştirilmiştir.

Kardes yine ben ben oyunu indirdim start gelio 3 tane server var 1 tanesi kapalı digerleri ECSROVIP ve ECSRO bunlar var fakat baska forumlardan da arastırdım uyelik almak icin yazılan ları uygulamadım ama halen uyelık alamadım rica etsem yardımcı oLurmusun bana uyelik alabilrmisin Lütfen xD

yha dunden beri msj atıorum o kadar online olanlar var kimse yardımcı olmıcak mı bi cvp barı verın en azından :S:S::S

ColdPlay_ demiş ki:
Kardes yine ben ben oyunu indirdim start gelio 3 tane server var 1 tanesi kapalı digerleri ECSROVIP ve ECSRO bunlar var fakat baska forumlardan da arastırdım uyelik almak icin yazılan ları uygulamadım ama halen uyelık alamadım rica etsem yardımcı oLurmusun bana uyelik alabilrmisin Lütfen xD
üyelik alımı şuanda kapalıdır yakın zamanda açılacaktır.
server yeni makinaya taşındığından üyelik sitesi yeni makinaya göre ayarlanacak. :wink1:

merhaba ben nezaman ecsro yu indirdigimde sitesinde indiriyorum butun hepsini sonrada aciom ecsro ecsro femberi ecsro vip yazio ben ecsro ya basiom erorr gelio böyle yazio ??????????

Hacı Siteye Girince Error Weriror Nasıl Yapabilirm Error Wermemesi İçin ?

Kardeşim bende ecsro war partlices ve mediA Ve datayı indirip içine atsam olurmu
:confused1: :confused1: :confused1:

Yukarı Alt