SUpersın Kardesım ECSRO Kendı WebSıtesınden Indırdım Sureqlı Sureqlı Hata Ama Burdan Indırdım Denıyım Dedım Her Sey TIkırında Mukkmel Calısıyor Ellerıne Saglıq hayırlı Ramazanlar :)

petrenko demiş ki:
SUpersın Kardesım ECSRO Kendı WebSıtesınden Indırdım Sureqlı Sureqlı Hata Ama Burdan Indırdım Denıyım Dedım Her Sey TIkırında Mukkmel Calısıyor Ellerıne Saglıq hayırlı Ramazanlar :)
Ben daha iyisini yapana kadar en iyisi bu :mrgreen:
çalıştığına sevindim kardeşim :thumbsup:

beyler ben ındırdım Data.pk dıo...bende ecsro yok..setup u nasıl bulcamm...yardım edermısınız lutfen

ecsro yoksa en alttaki 2part dosyayı da indir.
data-media ve particles harici bütün dosyalar mevcut 8)

Mertcan bunların hepsini tek bir link halinde versen süper olur aslında filefront gibi sitelerden ? Benim internetimde küçük kopmalar oluyor ve indiremiyorum diyeyim sana eğer data pk media ve particlesi tek bir partta verirsen çok makbule geçersin

bende soru işareti hatası alıyorum oyun yuklu benım pc de hangılerını ındırmem gerekıyor_?

xxcak1 demiş ki:

data-media-particles 3ünüde

mertcangs demiş ki:
xxcak1 demiş ki:

data-media-particles 3ünüde
4 data 1 media 1 particles dımı ?

Arkadaşlar 1. partı rapid den 2. partı hotfile de 3. partı megaupload dan indirin hepsi aynı anda iner bunlar data lar için geçerli,
4. part da dosyalar inince hotfileden indirilmeli bence. çünkü bağlantılar birbiriyle aynı ve çok iyi bir paylaşım sağ ol dostum...

CyBer_Freedom demiş ki:
Yha bn ilk indircem ne indirmem gerekio yardım lütfenn :(
RapidShare, HotFile yada MegaUpload'dan 6part ı indirmen lazım(istediğin partı istediğin yerden indirebilirsin)

daha sonrada en altta verdiğim 2link'i indirmen lazım.

hepsinin içindeki dosyaları aynı klasörde topla.
oyun oynanmaya hazır :thumbsup:

Yukarı Alt