1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

(0212) 901 07 94 Alo Dolandırıcı

1. Wicked

Wicked Game Designer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Concept Artist
    Az önce bu numaradan beni aradılar (0212) 901 07 94 ve 20 ocak 2014 tarihinde Esra hanımla yaptığım görüşmede Özel Yardım Destek Hizmetlerine 2 yıllık taahhüt vediğimi 1. yılının ücretsiz 2. yılı için ücret ödemem gerektiğini 359 Tl olduğunu ödeme yapmaz isem haciz işlemlerinin başlatılacağını söyledi iptal edebilirmişim taahütü ancak 359 tl ödeme yapmam gerekiyormuş bunun üzerine dinledim dinledim dedim fatura gönderebilir misiniz çünkü ben böyle bir şey için aranıp taahhüt verdiğimi hatırlamıyorum dedim ayrıca faturasız hiçbir yere ödeme yapmam dedim ayrıca sonra o da ses kayıtlarınız var dedi ve fatura ücreti ödemeden gönderilemiyormuş neyse bayağı bi tartıştım sonra sesini yüksetmeye başladı bende dedim kapatıp telefonu bir üst yöneticinize bağlarmısınız dedim kadın kapatayıp ve bir üst yöneticiye bağlayım diye söylendi sonra peki dedi :D güzel bir müzik geldi sonra bir adam çıktı neyse bi bahsedebilir misiniz dedim anlattı anlattı peki dedim nasıl yapacaz şimdi param yok dedim :D o da dedi ödeme yapmazsanız 4 katı ile dönüş yapmak zorunda kalırız falan yani dedim şimdi üzerimde para yok beni arıyorsunuz borcum olduğunu son gün haber veriyorsunuz üstelik 4 katı ile tehditediyorsunuz hiç inandırıcı değil ben avukatımla görüşeyim dedim beni ilgilendirmez beyefendi avukatınızla görüşmeniz dedi ben de evet ilgilendirmez dedim sonra dilerseniz kredi kartınızla taksitlendirme yapabilirsiniz dedi kredi kartım yok dedim o da dedi ki sistemde yapı kredi kartınızın olduğu görülüyor dedi ben de çok ilginç yapı kredi kartım yok dedim peki o zaman başka kartınızla ödeyebilirsiniz dedi :D ulan küfür edesim geldi siz dedim bak dedim elini kolunu indir :D :D neyse ses kayıtlarını avukatımla birlikte almaya gelsek artık neredeyseniz dedim o da dedi ki ses kayıtlarını alabilmeniz için 1450 küsür bir ücret ödemem gerekiyormuş gizlilik içerdiği için :D peki o zaman size dava açayım dedim beyefendi biz hacizle kapınıza geldikten sonra itiraz edip dava açarsınız dedi tabi bunların bazıları resmi ve uzun cümleler olduğu için çok ayrıntıya girmiyorum :) peki dedim anlaşamicaz sizinle ben avukatıma başvurayım dedim siz bilirsiniz tamam aykut bey iyi günler deyim kapattı suratıma :mrgreen:

sonra internette Özel Yardım Destek Hizmetler diye arattım hiçbirşey çıkmadı numarayı yazdım benzer numaralardan aranmış kişilerin şikayetlerine rastladım onlarda 299 tl borç ile aranmış
    herneyse sonra hayatımda ilk deva 155'i arayıp :mrgreen: anlattım bitane kadın çıktı sonra dedi ki herhangi bir kredi kartı bilgisi verdiniz mi dedi yok dedim sonra numarayı istedi söyledim vermeyin zaten dolandırıcı bunlar dedi.

Başınıza gelmeden uyarayım dedim bu kadar konuşmanıza gerek yok başını dinleyip küfür edip kapatabilirsiniz :beer:

2. Mr. Mojo Risin'

Mr. Mojo Risin'   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    neden mutlu son? neden dolandırılmadın? :D

3. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    ahaha benide aradıklarında çok manidar küfür etmiştim sende iyi yapmışsın :lolmuch:

4. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Geçende babamı karakoldan ekrem bey diye aramışlar tc kimlik falan istemeye başlamış polisseniz bulurusunuz hadi kolay gelsin demiş kapamış bana gelse de bi atsam içimdeki stressi :)

5. Minotoche

Minotoche Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Her gün bir iki tane yaşlı teyze veya amca bulsa köşe

6. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    bizi aramıyorlar şunlar ya

7. K0mpedan

K0mpedan Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18

Envanter:

Keşke şu bütlerden cıktıgımda beni arasalar stres topu gibi vallahi :(

8. Lemus

Lemus   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    en son bizi aradıklarında biz polisiz tüm altınlarını al bozdur polis ona el koycak sahteler dedi ben baş savcı xxx nasıl yardımcı olabilirim dedim suratıma kapattılar :mrgreen: :mrgreen:

9. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  10. Incandescent

Incandescent Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    benide polis aradı konuştuk baya sakaryada dosyamın olduğunu söyledi dedim ben kocaelide oturuyom ismimi söyledim doğum tarihimi falan sordu dedim laf aynen şu "abi ben sana güveniyom arkadanda biri gazı veriyor gbtem elimdeyse herşeyimi bulursun" sonra araştırdım falan adam harbiden polis çıktı meğersem benimle aynı isimde kamil kulaç diye 65 yaşında adam varmış sakaryada adamın yurd dışına çıkma izni yok yakalama emri var az kaldı b*k yoluna gidiyorduk bazende dikkat edin

11. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Bu mesaj Incandescent rumuzlu uyeden alinti yapildi
    lol , benim babaminda gazetede kacakci olduguna dair haber vardi , bir suru kisi aradi abi sen kacakci misin diye. Adam emekli memur :)

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme: 12 Şubat 2016
  12. Always

Always   psuser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Photographer
    Son iki senede ne dolandırıcılar türedi be, eskiden haberlerde aile facialarını duyardık, şimdilerde ses kesilmiş.
    Kos koca Canan Karatay dolandırıldı be.

13. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Bizim uzaktan bi akrabanın başına geldi isim soyisim benzerliği hatta anne ismide tutuyordu dolandırıcılıktan mahkemelik oldular zor kurtardılar paçayı :D

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016