Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?
Selam , Adım Miraç Kubilay Şişek sanalda ise herzaman Spare. Yaklaşık 4 Yıldır bu sanal alemde bulunmaktayim. 3 Yıldırda sitelere takılıyorum , son durak burası.

Silkroad Online'a nasıl başladınız ?
Silkroad Online'yi internet kafede bir çocuğu izlerken gördüm. Bir masaya oturdum çocuğa banada char açmasını, nasıl oynamam gerektiğini ve nasıl level atlıyacağımı sordum. Çocukta bana öğretti. 2 Yıllık bir silkroad online oyuncusuyum. Hayla arada bir oynuyorum.

Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?
Spare :
kıymamak
canını bağışlamak
korumak
öldürmemek
esirgemek
harcamamak
ayırmak
kaçınmak
idareli kullanmak
tutumlu olmak
bağışlanmak
Bu nicki bana 8 ay önce Polgara verdi. Polgara'da hikaye kahramanına bu nicki vermişti. O zamanlar saygı duyduğum biri olduğu için tamam dedim. İyi ki de demişim. Artık sürekli olarak kullandığım bir nick halini aldı.

Siteyle nasıl tanıştınız?
Yine silkroad online'de olduğu gibi internet'te Mert diye bir arkadaşım aracılığı ile ilk olarak yaklaşık 2 yıl önce extasi diye bir üyelikle üye olmuştum.

Foruma ilk geldiğinizde forumla ilgili düşünceleriniz nasıldı ?
İlk buraya geldiğimde yaklaşık 1 ay forumda Silkroad üzerine paylaşımlara baktım. Oyunla ilgili olan programları indirdim çok fayda sağladı. O zamanlar sanal alem'e yeni girmiştim. Durdum düşündüm ve neden bende bu aileye katılıp kendimi geliştirmiyim dedim.

Forum Yönetimine giriş sebebiniz nedir ?
Bu aileye deneme moderatör olarak girdiğimde bilgiden noksandım. Fakat girdikten sonra gerek konuşmam'da,gerek davranışlarımda ve bilgi konusunda git gide ilerlediğimi gördüm. Ailenin daimi bir üyesi olmaya karar verdim.

http://www.extraloob.com forumu sizin için ne ifade ediyor ?
Yaklaşık 5 Ay önce forum'u bırakma kararı almıştım. Dolduruşa gelerek başka bir foruma gittim. Yaklaşık 1,5 - 2 Ay geçmişti ve ben hayla extraloob.com'a girip gerek röportajları gerek konuşmaları inceliyordum. Her defasında tuhaftır ki yaptıklarıma pişman oluyordum. Saygı değer abim Majestic'e beni affetmesi için başvurmuştum. Affetmiyeceğini ve o şansın bana bir kere verildiğini onun yüzünü kar'a çıkardığımı söylemişti. Çok üzülmüştüm, diğer siteleride bıraktım kendi sitemi açtım. 2 Ay'da iyi yerlere geldik ben genede memnun değildim extraloob'u hala takip ediyordum ve yine pişman oluyordum. Majestic'e tekrar bir pm attım beni affetmesini söyledim. MSN'den konuşalım dedi. Verdi msn'yi ekledim konuştuk ve sonuçta beni affedeceğini ama aynı olay tekrarlanırsa oturduğum yere gelip bana sağalı sollu girişeceğini söylemişti. Çünkü o benim arkamda durmuştu abim o benim. Ardından sitemdeki takımımıda alıp buraya geldik ve bu ailenin içine eskisi gibi tekrar karıştık...

Sizce http://www.extraloob.com forumunu diğer forumlardan üstün kılan sebepler nedir ?
extraloob.com bilgi açısından, dostluk açısında ve site'nin kolaylıkla kullanabilirliği açısından 1 numaralı site Türkiye'nin en iyisi. Hiç bir sitede olmayan yarışmalar , dostluklar , programlar burada paylaşılıyor.

Siteden kendinize 5 kişi seçip, kendi yorumunuzla tanıtır mısınız ?
Majestic:O benim abi'm her zaman benim arkamda durdu ve korudu. Kendimi düzeltmem için bana zamanı geldi fırça attı. O benim herşeyim iyi ki tanıdım onu öz abi'm gibi.
Wax Whine: O benim dostum. Zamanı geldi tartıştık , zamanı geldi güldük , eğlendik ama bir birimizden hiç kopamadık.
extraloob:Affedici. The Chief. Beni affetmesi ile beni tekrardan deliler gibi bu siteye bağladı. Hiç sinirli olduğunu görmedim sanki sinirleri alınmış. :) Koskoca bu aileyi bir araya getirip bir arada tutmayı başaran ve bu ortamı kuran usta bir kişilik.
WingsOfWind:Biran olsun tanıştığımızdan beri yanımdan ayrılmadı. Neredeyse her hafta buluşuyoruz onun beni yanlız bırakmadığı gibi bende onu bırakmayacağım.
Prada:Acayip bir karizması var. Siteden ayrılmadan önce benimle ilgilenirdi adımı sürekli değişik söylerdi. Beni çok güldürüyordu bıraktıktan sonra pek konuşmadık ama yinede bir sevdiğim biri.

Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?
Boş vaktim olursa oyun oynarım. :mrgreen:

Sporla ilgileniyormusunuz?İlgileniyorsanız, hangi takımı tutuyorsunuz ?
İlgileniyorum. Galatasaraylıyım.

Takip ettiğiniz bir TV dizisi veya film serisi var mı ?
EZEL

Teknolojiyi takip edermisiniz ?
Tabii ki.

Size bu siteyi cazip kılan etken[ler] nedir?
Ortamı :mrgreen:

Hayatınızda kendinize örnek aldığınız birisi var mı ?
Mustafa Kemal Atatürk.

Yaşam tarzınızı anlatır mısınız ?
COOL

Olmazsa olmazlarınız nelerdir ?
http://www.extraloob.com

Röportaj etkinliğimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Çok güzel bir fikir. Benimle yapılacağı zamanı bekliyordum ancak umulmadık bir anda geldi. Tam C-A oynuyorduk arkadaşlarla.

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?
Ordan burdan duyulan sözlere kulak asmayın. Kimsenin dolduruşuna gelip bu aileyi bırakmayın sonra çok pişman oluyorsunuz bu konuda deneyimliyim. Meyve veren ağaç taşlanır.

Saygılarımızla Exl Paparazzi Ekibi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kod:
Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?
Ordan burdan duyulan sözlere kulak asmayın. Kimsenin dolduruşuna gelip bu aileyi bırakmayın sonra çok pişman oluyorsunuz bu konuda deneyimliyim. Meyve veren ağaç taşlanır.
daha bu mesajı okurken hüzünleneceğimi çok keyf alacağımı biliyordum buyurun bu satırlar herşeyi özetliyor zati, hacım çok tatlı yazmışsın artık her anımda varsın ama CA'ya az geliyorsun akşam yoktun bebem :mrgreen: :muck: :kalp: :beer:

love spare :kalp:

Spare_

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Kod:
daha bu mesajı okurken hüzünleneceğimi çok keyf alacağımı biliyordum buyurun bu satırlar herşeyi özetliyor zati, hacım çok tatlı yazmışsın artık her anımda varsın ama CA'ya az geliyorsun akşam yoktun bebem :mrgreen: :muck: :kalp: :beer:

love spare :kalp:
Sağol abi. :muck: Daha neler neler yazardımda ben oraya C-A'da arkadaşlar bekliyordu. Ayrıca abi dün C-A 'nın başlarında oradaydım aynı takımdaydıkta sonradan çıkmak zorunda kaldım. Çok geçti o saat, bugün daha erken bir saat'te yapalım. Karşı takıma geçerim ben awp'min tadına bakarsın :P Bugün 100 başı oluyorum C-A'da. :byes:

@Free

C-A'da olmasam döktürürdümde yazılcak çok şey vardı aslında. :lol:

Ordan burdan duyulan sözlere kulak asmayın. Kimsenin dolduruşuna gelip bu aileyi bırakmayın sonra çok pişman oluyorsunuz bu konuda deneyimliyim. Meyve veren ağaç taşlanır
güzel röportaj. ben bu lafı bir yerden biliyorum ama nerden???? :starving:

Spare_

Bilgiliyim
SURGEON demiş ki:
Ordan burdan duyulan sözlere kulak asmayın. Kimsenin dolduruşuna gelip bu aileyi bırakmayın sonra çok pişman oluyorsunuz bu konuda deneyimliyim. Meyve veren ağaç taşlanır
Nerden ? :lol:

Güzel bir röportaj olmuş.Bu arada C-A derken Combat Arms mı oluyordu acaba? :lol: .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Spare demiş ki:
SURGEON demiş ki:
Nerden ? :lol:

SURGEON 8)

Yukarı Alt