Takımı
Galatasaray
BOT Policy

- When you log in abnormally and use abnormal client, you will be blocked for 7 days.
When you blocked 3 times due to these actions, you will be blocked forever.

-Bot kullandığınız taktirde ilk olarak 7 günlük block eğer 3 kere block yerseniz sınırsız block yiyeceksiniz.

Güncel 15.05.2017

Hello, this is Silkroad Team,

All Servers will be undergoing Emergency Server maintenance.

Maintenance Period : May. 15, 2017 17:00~19:00 Joymax Standard Time

[Patch List]

- Security Patch for Ransomware

[Remark]
We’ve received many inquiries regarding Bot Policy.
We think that there is not enough understanding about our Bot Policy yet.
So we decided to unblock your accounts due to Bot Policy from April 18th to make better game play condition.
In order to do that, Emergency Server Maintenance is going to be extended 1 more hour.

But our current Bot Policy is never be changed.
We ask for your clear understanding about our Bot Policy.

Thanks.

Türkçe

[Açıklamalar]
Bot Politikası ile ilgili birçok soru aldık.
Bot İlkemiz hakkında henüz yeterli bilgi bulunmadığını düşünüyoruz.
Bu nedenle, daha iyi oyun oynamak için Bot Politikası nedeniyle hesaplarınızdaki banı 18Nisan'dan itibaren kaldırmaya karar verdik.
Bunu yapmak için Acil Durum Sunucu Bakımı 1 saat daha uzatılmış olacak.

Ancak şu andaki Bot İlkemiz asla değiştirilmemiştir.
Bot Politikamız hakkında net bir şekilde bilgi sahibi olmanızı rica ediyoruz.

Teşekkürler

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
4. Winter Event close
Thanks and Happy New Year!!

"When you blocked 3 times"

gözümde ne küçülüyor joymax be. Sanki sjsro, bu nasıl bir yazıdır...

Şuana kadar kim bottan ban yemiş isroda ban filan olmaz göz korkutma

Takımı
Galatasaray
VIP sisteminde Platin ve Tam VİP olan kişiler için oyunda Auto-Skill ve Auto-Hunt özelliği var. Bunları aktif etmek için silk yükleyip Platin veya Tam VIP olmak gerekiyor. Joymax bunu düşünerek yapmış olabilir.

Takımı
Galatasaray
Bazı duyumlarıma göre bazı kişiler bot yüzünden 1 haftalık ban yemişler kesin mi bilmiyorum ama oyunda aktif oyuncu kalmadi her şey bot ile hallediyorlar buna gerçekten dur denmesi gerekti.

Bence doğru bir karar. Fakat o levelin geldiği üç rakamlı sayılarla trilyon explerle olmaz o iş.

VaLe

.
Bence her iki sro Dada lvl sınırı 80 olmalı insanlar pwp yi Kervanı kale savaşını seviyor her yeni çap geldiğinde millet 9 ay kasiyo 2 ay savaş pwp kervan yapamadan yeni cap geliyo sıkıldı millet kasmaktan

Gec bile kalinmis uygulama. Fakat boyle bir ise kalkisiyorsaniz oyun metasini da degistiriceksiniz. Level atlamak icin toplu yapilan gorev vs. tarzi bir sey uyduracaksiniz ki millet sikilmasin.

Sadece ayni mobu 10 saat keserek eglence olmaz. Bir de skillerde arada bi oynama yapsa ne hos olur. Bazen bow guclu olsa, bazen warlock. Boylelikle surekli bi rekabet olur.

Para kazanmak icin ali cengiz oyunlarina da hic gerek yok. Bakin lole skin hicbir artisi yok oyuna ama milyar geliri var. Siz de adam gibi konsept ekleyin. Silah parlamasidir falan. Joymaxi kim yonetiyorsa hobi olarak falan yonetiyor sanirim. Yoksa boyle sacma bir is olmaz kac senedir. :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Bu sefer Joymax gerçekten ciddi botla girenler 1 haftalık ban yemeye başlamış çoğu kişi ban yeme korkusuyla oyuna giremiyor online sayısına bakarsanız bomboş zaten.

VaLe

.
Bu sefer Joymax gerçekten ciddi botla girenler 1 haftalık ban yemeye başlamış çoğu kişi ban yeme korkusuyla oyuna giremiyor online sayısına bakarsanız bomboş zaten.
Valla dün birisi ban yedim diye global attı isterseniz resimleri atayım dedi at dedik ses cikmadi cocuktan bana kalırsa boş bi tehdit kontrol falan edilmeyecek . Ben dünden beri giriyorum botla herhangi bir sıkıntı yok şuanda .

Valla dün birisi ban yedim diye global attı isterseniz resimleri atayım dedi at dedik ses cikmadi cocuktan bana kalırsa boş bi tehdit kontrol falan edilmeyecek . Ben dünden beri giriyorum botla herhangi bir sıkıntı yok şuanda .
Yemezsiniz ban umarım sizde :)

Kimse ban filan yemez rahat olun 1000 kişi kalmış serverlarda onlarda mı kaçsın biraz mantık yürütün?

@Man34 iyi hoş diyorsunda belkide gaymax insanlar kaçsın istiyo ? :D belkide soğutma amaçlı yapılmış olabilir yavaş yavaş iniyor aktif oyuncu sayısı ve dolayısıyla tekrar bi birleştirme sonra tekrar tekrar bir bakmışsın isro olmuş international private server inşallah dediğim gibi olmaz yinede onca emeğe yazık üzülüyorum insanlara açıkçası

VaLe

.
Umarim bi server birleştirmsi olurda player çoğalır XD

VaLe

.
Serverlar doldu yine sbot problemi cozememesine rağmen XD

Yukarı Alt