Mopneet

Merhaba beyler bayanlar!
Önümüzdeki yaz Work and Travel'a gitmeyi planlıyorum. İstanbul'dayım. Şu acenta iyidir şu kötüdür dediğiniz, genel olarak önerileriniz varsa dinlemek isterim. Teşekkürler. :)

Bende planlıyodum bir zamanlar , şimdi zaman yok :!!&%&! Yemek sıkıntı oluyormuş kuzen bir daha gitsem yanımda onlarca hazır çorba paketi götürürüm diyordu , hep burger kingden yemiş , orda da sadece tavuklu menülerden alabilmiş , malum domuz eti var herşeyde.
Birde zencilerden kesinlikle uzak dur derler.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Bende planlıyodum bir zamanlar , şimdi zaman yok :!!&%&! Yemek sıkıntı oluyormuş kuzen bir daha gitsem yanımda onlarca hazır çorba paketi götürürüm diyordu , hep burger kingden yemiş , orda da sadece tavuklu menülerden alabilmiş , malum domuz eti var herşeyde.
no to racism

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Benim de ilerleyen yıllarda böyle bir planım var. Konuyu takipteyim.

Takımı
Galatasaray
domuz eti yemeyeceksen gitme zaten wat'a falan

Domuz etini sıkıntı yapıyorsan reis fatihin güzel tavuk dönerli konseptinin dışına çıkma hiç.

Mopneet

Bende planlıyodum bir zamanlar , şimdi zaman yok :!!&%&! Yemek sıkıntı oluyormuş kuzen bir daha gitsem yanımda onlarca hazır çorba paketi götürürüm diyordu , hep burger kingden yemiş , orda da sadece tavuklu menülerden alabilmiş , malum domuz eti var her şeyde.
Domuz eti dışında hiçbir et de "helal kesim" değil zaten fakat açıkçası bu tarz şeyleri takan bir insan değilim. Ama bu tarz yorumlar bekliyorum bilgisi olanlardan. Teşekkürler. ^^

Bu arada ben 3000 doların hepsini şirkete verdiğini sanıyordum , meğer 1000 doları cep harçlığı için yanına almış. Eğer orada maaş verirken sıkıntı olursa , açlıktan ölmeyesin diye, bu parayı yanında götürmek zorunluymuş.

Mopneet

@CezaAlp
Biliyorum hocam. 1800$ civarında şirket fiyatları. Kalanı uçak bileti ve cep harçlığı genelde.

Yukarı Alt