Sikayetvar.com’da yer alan gerçek şikayetleri baz alan ve araştırma metodolojisi Method Research Company tarafından geliştirilen ‘A.L.F.A. Awards’ta 25 sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar ödüllendirildi. Türkiye’nin en hızlı büyüyen telekom operatörü TurkNet, ‘İnternet Servis Sağlayıcılar’ kategorisinde rakiplerini geride bırakarak müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçildi.

23 Mayıs Pazartesi günü SALT Galata’da gerçekleştirilen törende TurkNet adına ödülü Genel Müdür Cem Çelebiler aldı. Çelebiler törende yaptığı konuşmada. A.L.F.A Awards’un tamamen müşterilerin tercihleri doğrultusunda verildiğine dikkat çekerek, “20. yılını kutlayan TurkNet için bundan daha anlamlı bir ödül olamazdı. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını ana önceliği olarak belirlemiş bir telekom operatörü olarak bu ödül doğru yolda olduğumuz konusunda inancımızı pekiştiriyor, gelecek için ilham veriyor. TurkNet, tamamen müşteri odaklı Özgür İletişim stratejisi ile müşterilerinin memnuniyetini artırmaya ve telekom sektöründe ezber bozmaya devam edecek” dedi.

20. yılda ezber bozmaya devam
1996 yılında kurulan TurkNet, müşterilerine sunduğu ilkler ve yeniliklerle sektöre örnek olup, adil rekabetle tüketicilere uygun maliyetli, en yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlıyor. Son 1,5 yılda pazar payını iki kat, cirosunu yüzde 51 yükselten TurkNet, sunduğu cazip fiyatlar ve kaliteli hizmet ile bireysel abone sayısını 2014'e kıyasla neredeyse 3 katına çıkardı.
Online abonelik imkanı tanıyan ilk telekom operatörü olan TurkNet "Özgür İletişim" adını verdiği stratejisi çerçevesinde bireysel tüketicilerin ev içi iletişim ihtiyaçlarını tek ve net bir paket içerisinde, "her şey dahil" mantığıyla fazlasıyla karşılıyor, hem de bunu abonelerini taahhüt vermeye mecbur bırakmadan yapıyor. Bu yaklaşım ile Turknet, 150GB AKN gibi en üst paketlerdeki içeriği tüm abonelere çok uygun bir fiyatla sunuyor. TurkNet, bu sistem ile müşterilerinin, dilediği an vazgeçebilme özgürlüğüne ne kadar değer verdiğini de ortaya koyuyor.
Yarışmanın metodolojisi
A.L.F.A. Awards’ta, şikayetvar.com’a gelen şikayetlere yönelik olarak markaların gerçekleştirdiği şikayet yönetimleri temel alınıyor. Sikayetvar.com, şikayetçi müşterilere yönelik yılda 400 anket gerçekleştiriyor ve bu anketler Müşteri Deneyimi Endeksi’ni oluşturuyor. A.L.F.A. Awards’ta markalar Müşteri Deneyim Endeksi baz alınarak 200 puan üzerinden ölçümleniyor. Şirketlerin nihai puanını Şikayet Yönetimi, İrtibat Hızı, Şikayet Süreci, Çözüm Hızı, Sonuçtan Memnuniyet, Teşekkür Oranı, Bağlılık ve Tavsiye Etme gibi kriterler belirliyor.

Siz yinede araştırın, reklamcılık ve pazarlama yalanın anavatanı başkenti olan sektörler.

Bundan 4-5 ay önce. Her gün sabah 9 da arıyorlardi . Istemiyorum bir daha aramayın dememe rağmen. En sonunda kadının yüzüne gerizekali diyince aramayı biraktilar...
Ayrıca annemide kandırmaya çalışmışlar telefonda ttnet paket değişikliği diye isim benzerliğine kanıp kabul ediyordu az daha sözleşmeyi.

Advance

Yaklaşık 5-6 yıl önce Turk.net 'e geçmek gibi bir hata yapmıştım, müşteri hizmetlerinden birinin telefonu açması bile 1 saat sürüyordu ve hiçbir sorunum giderilmiyordu, kesinlikle önermem Turk.net'i
Şimdi Yalovada oturuyorum, Uydunet kullanıyorum şuana kadar kullandığım en iyi ISP kesinlikle, şimdiye kadar neredeyse hiç sorun yaşamadım, yaşadığım sorunlar da dakikalar içerisinde giderildi.

Yaklaşık 5-6 yıl önce Turk.net 'e geçmek gibi bir hata yapmıştım, müşteri hizmetlerinden birinin telefonu açması bile 1 saat sürüyordu ve hiçbir sorunum giderilmiyordu, kesinlikle önermem Turk.net'i
Şimdi Yalovada oturuyorum, Uydunet kullanıyorum şuana kadar kullandığım en iyi ISP kesinlikle, şimdiye kadar neredeyse hiç sorun yaşamadım, yaşadığım sorunlar da dakikalar içerisinde giderildi.
Birkaç kere daha duydum bunu, şimdi bir daha baktım ama fiyatlar çok uçuk geldi bana. Superonline kullanıyorum ben, 50dl/5up 125akk içinde ev telefonu vs dahil, 79 lira veriyorum.

Birkaç kere daha duydum bunu, şimdi bir daha baktım ama fiyatlar çok uçuk geldi bana. Superonline kullanıyorum ben, 50dl/5up 125akk içinde ev telefonu vs dahil, 79 lira veriyorum.
Çok iyiymiş yeni mi geçtin yoksa eski bir kampanya falanmıdır ?

AKK'ya takılmış olmam lazım ama download'u 30'a çekmişler upload'a dokunmamışlar anlamadım. :)) 2 senedir bu paketi kullanıyorum.

(50-5 alıyorum direk, eksisi yok artısı var. Evet fiber. Müşteri desteğiyle de sorun yaşamadım. Şimdi arasam hızım düştü desem yine 50'ye çıkartırlar hatta. Kutuyu direk siteye kuruyorlar ve direk Superonline'ın olduğu için müdehale edebiliyorlar anında. Hatta anladığım kadarıyla 4.5g modem kuruyorlar telefon gibi, oradan yolluyorlar interneti. Elektrik gidip geldiğinde Huawei arayüzüne girebiliyorsun hatta yolladıkları modemin. :)) )

Takımı
Galatasaray
Superonline fiber gerçekten iyi ve uygun, Beylikdüzünde yaklaşık 1 sene kullandım ancak çok az yerde var maalesef.
Şimdi Uydunet kullanıyorum, 110tl - 100dl/4up, 100gb akn var ama ayda 8tlye gece 12 - sabah 9 arası kotaya işlememe paketi var onu kullanıyorum, daha hiç geçmedim aknyi

Advance

250GB akk, 50down/4up hız 80 lira veriyorum uydunette ben de
Superonline fiber gerçekten iyi ve uygun, Beylikdüzünde yaklaşık 1 sene kullandım ancak çok az yerde var maalesef.
Şimdi Uydunet kullanıyorum, 110tl - 100dl/4up, 100gb akn var ama ayda 8tlye gece 12 - sabah 9 arası kotaya işlememe paketi var onu kullanıyorum, daha hiç geçmedim aknyi

12-9 paketini uydunette ben de kullanıyorum, bir süre sonra indirecek bir şey kalmıyor zaten kota sıkıntı olmuyor genelde makara:

Takımı
Galatasaray
12-9 paketi olduktan sonra 100gb gayet yeterli oluyor, bazen şımarıklık yapıp gündüz dizi indiriyorum onun dışında sabredip gece indiriyorum :D

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
bizim orda (sanki Allahın boşverdiği dağıymış gbi =İZMİT) fiber yok belli yerlerde sadece var bu yüzden ADSL kullanmak zorundayım. D-smart kullanıyorum bağlantıda sorun yok ancaaak müşteri hizmetleri millet dolandırmaya çalışıyor yazıklar olsun onlara. Vergi yüzünden faturanız artacak tv promosyon hediye edelim dediler. almazsam da faturam artacak mı dedim evet dediler onay merkezindeki kadına tekrar sormasaydım kakalayacaklardı yalancılar.

Yukarı Alt