Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cod.jpg

Geçmişin efsanesi olan COD serisinin düşürüldüğü durum oyuncuların tepkisine neden oldu.
Berbat bir tanıtım videosundan sonra her oyuncunun eksiksiz eleştirdiği infine warfare , youtube'da dislike yağmuruna tutuldu ve oyun dünyasının Justin Bieber'i oldu.
Her dakika 500 dislike alan video , sosyal medya da dalga konusu oldu.

Video burada eğer sizde çorbada tuzumuz olsun diyorsanız :)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Oyunu deli gibi oynayıp böyle ufak tefek şeyleri sorun haline getirmeleri çok saçma.

Takımı
Seçiniz...
COD serisi ne olursa olsun bitmez, kötüyede gitmez.
Karların üstünde, topların arasında az mı koştuk.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
#830.000 dislike'a ulaşmış video ve bu zamana kadar en çok dislike alan oyun videosu olmuş.
Daha önce Black Ops 2'ymiş :lol:

Modern Warfare gibi efsane bir serisi olan oyunun düştüğü halleri gördükçe üzülüyorum sadnessla1.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Modern Warfare gibi efsane bir serisi olan oyunun düştüğü halleri gördükçe üzülüyorum sadnessla1.
Ben de geçenlerde MW2'yi yükledim , Special Ops bölümünü oynuyorum. Yeni nesil gibi oyun vallahi , ne grafik eksiği var ne başka bir şey.

Bu arada infine warfare 2 milyon dislike'a ulaştı.

Genel en çok dislike alan videolar arasında 4.sırada şu an ve 2.sıraya geçmesine sadece 70.000 dislike kalmış. Birinci sıraya geçip Justin'i eleyebilmesi için 6 milyon dislike'a daha ihtiyacı var makara:

Most Disliked YouTube Videos - YouTube

Birinci sıraya oturamayacak olsa da artık infinite warfare dünyanın en çok sevilmeyen videoları arasında ikinci sırada diyebiliriz.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Anaconda'ya dislike atan eller var bu dünyada :lolmuch:

Yukarı Alt