Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
+Merhaba Collapse . Bize kendinden bahseder misin ?
-Merhaba ben Mehmet, 24 yaşındayım, İstanbul'da oturuyorum, elektronik haberleşme okudum ve telsiz teknisyeni olarak çalışıyorum.

+Extraloob ile tanışman muhtemelen herkes gibi olmuştur . İlk günden bugüne Extraloob'un hayatına etki eden olumlu/olumsuz yönlerini anlatır mısın?
-Ücretsiz bot arayan arkadaşların aksine ben oyun bilgimi genişletmek amacıyla Extraloob ile tanıştım. Extraloob sayesinde Silkroad'u her yönüyle öğrendim ve bir sürü arkadaş edindim.

+Eminem dinlediğin biliniyor . Nickinin bununla bir bağlantısı var mı ?
-Elbette, rap müzik ve sert müzik dinlemeyi seviyorum, Eminem'in "Till I Collapse" en sevdiğim parçalarından birisi.

+Saygı duyulan bir yöneticisin . Bize bugünlere nasıl geldiğini , nelere dikkat ettiğini anlatır mısın ?
-Yardımsever ve araştırmacı bir kişiliğim var. Ayrıca genel yapı olarak kuralcı bir yapıya sahibimdir, mantıklı bütün kurallara uyarım. Forum kullanırken de yazım ve imla kurallarına forum kurallarına ve nezaket kurallarına uymaya dikkat ediyorum.

+Tanımadığın insanlara karşı sert bir tavrın var . Yapın mı böyle yoksa askerden sonra mı böyle oldu ?
-Aslında tanıdık tanımadık herkese karşı bazen sert tavır sergileyebiliyorum. Bunun sebebi günlük hayatta yaşadığım stresli üzüntülü anlar. Aksine askeriyede daha stressiz bir yaşamım vardı, çok zevki ve stressiz vakit geçirdim.

+Bir idolün , hayat felsefesini örnek aldığın biri var mı ?
-Nikola Tesla'nın yaşam tarzını benimsiyorum. Yaptığı çılgınca icatların yüzde birini yapabilmeyi çok isterdim.

+Yapılmasından en çok rahatsız olduğun şey nedir ?
-Haksızlık yapılması.

+Hiç bir zaman affedemeyeğin yanlış ?
-İhanet.

+Hayatta bir kırmızı çizgin var mı ?
-Hepsini çiğnedim :P

+Unutamadığın bir anı veya birisi var mı ?
- Hayır yok.

+Çevrenden seni farklı kılan , belirgin bir özelliğin var mı ?
-Pek sayılmaz, ilginç şeyler yapmaktan hoşlanırım, çevremdekiler beni garip birisi olarak tanır :)

+En çok yapmak isteyip yapamadığın şey ?
-Mühendis olmak.

+Bugüne kadar yaptığın en abartı , çılgın şey ?
-Motorsiklet aldığım gün :) 10bin km kadar motosiklet tecrübem var hâlâ istanbul trafiğine çıkmak çılgınca geliyor.

+İzlemeye doyamadığın bir film/dizi , dinlemekten zevk aldığın bir sanatçı ?
- Dizi olarak bir günde 42 bölümü sıkılmadan izleyebildiğime göre kesinlikle Naruto Shippuuden. Dinlemekten uzun yılardır bıkmadığım Sagopa Kajmer.

+İlgilendiğin bir spor dalı var mı ?
-Fitness ile ilgileniyorum. Futboldan nefret ederim.

+Son olarak tekrar 10 yıl geriye dönme şansın olsaydı , neleri farklı yapardın ?
-Meslek lisesi yerine düz lise tercih ederdim ve her gün üniversite sınavına çalışırdım.

+Extraloob halkına vermek istediğin bir mesaj var mı ?
-Günümüzde forumlara verilen önem çok azaldı, insanlar facebook, twitter gibi alanlara yöneliyolar ama hiç birisi forum kültürünün yerini alamaz. Oralarda yazılanlar kaybolup gider ama forumlar bilgi paylaşmak , birşeyler öğrenmek için vardır. Açtığınız başlık yazdığınız mesaj forum açık kaldığı sürece yıllar sonra bile birilerinin işine yarayabilir ve cevap gelebilir. Bu yüzden forum sitelerine gereken ilgiyi göstermeliyiz ve bu kültürü yaşatmalıyız.​

Vakit ayırdığın için teşekkürler Mehmet . :muck:

Takımı
Besiktas
Gerçekten kaliteli bir röportaj olmuş keyifle okudum alkis:

+Hayatta bir kırmızı çizgin var mı ?
-Hepsini çiğnedim :P

Best :D

Güzel olmus elinize sağlık

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
GJ dostlar güzel röportaj :muck:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Benim pişmanlığımın aynısını yazmışsın hacım , meslek lisesi okumak hayatımda ki en büyük pişmanlığımdır sanırım olmadi:

Teşekkür ederim beyler.

@Kemalist: İnsan 14 yaşında nasıl tercih yapacağını bilemiyor, onu doğru yönlendirecek ebeveynleri yoksa öğretmenleri de ilgisizse üstüne birde maddi sıkıntılar eklenince başka seçenek kalmıyor. Kısacası şuanki durumumun suçlusu ben değilim, bu yüzden ben çocuklarımın terciherini doğru yapmalarını sağlayacağım.

Özgün bir röportaj olmuş okurken keyif aldım, ayrıca futbol sevmeyenler olarak bence çok tatlıyız :P

ps: açtım şimdi favori şarkını dinliyorum :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Teşekkür ederim beyler.

@Kemalist: İnsan 14 yaşında nasıl tercih yapacağını bilemiyor, onu doğru yönlendirecek ebeveynleri yoksa öğretmenleri de ilgisizse üstüne birde maddi sıkıntılar eklenince başka seçenek kalmıyor. Kısacası şuanki durumumun suçlusu ben değilim, bu yüzden ben çocuklarımın terciherini doğru yapmalarını sağlayacağım.
Benim de aynı hikayem var hacım. Aile çocuğunu tanımadan karar verince salak sapak işler çıkıyor.

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Teşekkür ederim beyler.

Benim de aynı hikayem var hacım. Aile çocuğunu tanımadan karar verince salak sapak işler çıkıyor.
Bende sokulabilir miyim yanınıza? Bizim buradaki Anadolu lisesine ilk 10 dan girecek kadar puan tuturmuştum beni zorla meslek lisesine gönderdi okul çocuğunun biri.

Yukarı Alt