Monitör Sorunu Anlayan Gelsin
Zaman: 01 Eki 2014, 22:15

Basvurmak icin tiklayin!
AlfaSro

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

EXL Duyuru

SILKROAD PRIVATE SERVER LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!
EXL SITEMAP
DENEME MODERATOR ALIMLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

EXTRALOOB.COM YONETIMI ASLA ARACILIK YAPMAMAKTADIR !

PRIVATE SERVER SAHİPLERİ ÖZEL RÜTBEMİZ SİZİ BEKLİYOR !

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2009, 09:22 
Rock & Metal Fun Club
Rock & Metal Fun Club
Kullanıcı avatarı
ReklamSilkroadServer.com

kere beğenildi.: 0 mesaj
Liked in: 0 mesaj
EXL Point: 0

Sen en yakın güvenilir bir pc teknik servisin yolunu tu. Ben burdan bnm Monitör ayarlarını vericem olmaz senin ki gbi bir monitörümün olamsı lasım ezberede bilemem senin kileri onun için pc teknik sevisine götğr 15 dK larını almaz burdada milletle güldürme bni olayları olmaz. ayrıca adam yardım etmek istemiş güldürme diyorsun madem dediklerini yapmicaksın nden buraya konu açtın ve abuk zubuk cevaplar veriyorsun ?

Resim
OnLyMetaL

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2009, 18:13 
Öğreniyorum
Öğreniyorum
Kullanıcı avatarı
ReklamSilkroadServer.com

Sp00Ky yazdı:
Sen en yakın güvenilir bir pc teknik servisin yolunu tu. Ben burdan bnm Monitör ayarlarını vericem olmaz senin ki gbi bir monitörümün olamsı lasım ezberede bilemem senin kileri onun için pc teknik sevisine götğr 15 dK larını almaz burdada milletle güldürme bni olayları olmaz. ayrıca adam yardım etmek istemiş güldürme diyorsun madem dediklerini yapmicaksın nden buraya konu açtın ve abuk zubuk cevaplar veriyorsun ?

Nediyon kardeşim abuk subuk mesajımımı gördünde böyle diyosun ii oku mesajları abuk subuk neresi tmm adam yardım etmiş dediklerini harfiyen yaptım hemde fazlasıyla yaptım mesajdada belirttim olmadı dedim formatla alakası yok yani yazılımsal bi sorun deil donanımsa bir sorun dedim monitörden anlayan biri çözer dedim abuk subuk bunun neresi güldürme beni meselesine geleyim o adam dedi güldürme beni dediklerimi yap sonra dediklerini yaptım olmadı bnm güldürme beni dememin sebepi de bn ona yazılımsal değil donanımsaldır dedim o hyr yazılımsaldır dedi bn ondan dedim o lafı buraya gelipte sen abuk subuk mesaj yazma bana yardım etmeye çalışan biriyle dalga geçmem sorunumu çözemediyse bile başımın tacıdır.Milleti boşu boşuna yere birbirine düşürme... :!!&%&!

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2009, 23:23 
Öğreniyorum
Öğreniyorum
Kullanıcı avatarı
ReklamSilkroadServer.com

Arkadaşlar artık pc engelleyemiyorum kendi kendine ayar yapıyor kafayı yemek üzereyim allah rızası için yardım !!!!!!

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2010, 23:55 
Kullanıcı avatarı
ReklamSilkroadServer.com

bi yolunu bulduysan bana da söylermisin nasıl yaptığını. aradan 1 yılı aşkın bi süre geçmiş.eğer hala bilgisayarı parçalamadıysan bi yolunu bulmuşsun gibime geliyor.benim monitör arkadaşın ki gibi philips 107 E5. 2003 yılında almıştım.2008 de kablosu kırıldı.imkanlarım çerçevesinde kablosunu değiştirttim monitör bulanık görünüyor.renk kaybı var soluk karanlık bi görüntü var.taa ki 2 ay öncesine kadar tek sorun buydu ve bu lanet olası şey başıma gelene kadar.kendi kendine ayar yapıyor.kontrastı değiştiriyor.kilit dinlemiyor.bana karşıma geçipte format at demeyin.hard diskim yandı yenisini aldım eve geldim 15dk içinde bu olay tekrar etti.formatla çözülecek bi durum değil.şimdiden teşekkürler...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2010, 18:08 
Öğreniyorum
Öğreniyorum
Kullanıcı avatarı
ReklamSilkroadServer.com

yupoo15 yazdı:
bi yolunu bulduysan bana da söylermisin nasıl yaptığını. aradan 1 yılı aşkın bi süre geçmiş.eğer hala bilgisayarı parçalamadıysan bi yolunu bulmuşsun gibime geliyor.benim monitör arkadaşın ki gibi philips 107 E5. 2003 yılında almıştım.2008 de kablosu kırıldı.imkanlarım çerçevesinde kablosunu değiştirttim monitör bulanık görünüyor.renk kaybı var soluk karanlık bi görüntü var.taa ki 2 ay öncesine kadar tek sorun buydu ve bu lanet olası şey başıma gelene kadar.kendi kendine ayar yapıyor.kontrastı değiştiriyor.kilit dinlemiyor.bana karşıma geçipte format at demeyin.hard diskim yandı yenisini aldım eve geldim 15dk içinde bu olay tekrar etti.formatla çözülecek bi durum değil.şimdiden teşekkürler...

Monitörün içini aç Tuş yerini sök tuşları çıkarıp tekrar tak sonra yerine koy(Tuşların aynı sertlikte olmasına dikkat et yani tuşa bastınmı aynı sesi çıkarsın).Monitörün içinide iyi bir temizle.Ben böyle yaptım düzeldi..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 1 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: