VaLe

.
Ne yapıcaz yaw bende mi bir hata var go clinets aktif değil =(

Takımı
Fenerbahce
SBot da clientless için SbotMod (BotShed) olarak geçen programı da ücretli almanız gerekiyor. 4hafta 8 charlık sbotmod hesabı 10TL diye biliyorum. Aslında bu özellik uzun süredir bu şekildedir. Yani kapalıdır ekstra bir program ile kullanıma geçilmiştir bilginiz olsun.

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
SBot da clientless için SbotMod (BotShed) olarak geçen programı da ücretli almanız gerekiyor. 4hafta 8 charlık sbotmod hesabı 10TL diye biliyorum. Aslında bu özellik uzun süredir bu şekildedir. Yani kapalıdır ekstra bir program ile kullanıma geçilmiştir bilginiz olsun.
yanlış biliyorsun bugün itibariyle kalktı clientles oyuna yeni özellik geldi artık botla yakalanan 7gün ban yiyor joymax sitesinden okuyabilirsin.

VaLe

.
Valla sbottan anlayamadigim acayip şeyler var çok yavaş suan

Takımı
Fenerbahce
yanlış biliyorsun bugün itibariyle kalktı clientles oyuna yeni özellik geldi artık botla yakalanan 7gün ban yiyor joymax sitesinden okuyabilirsin.
En son 1 yıl kadar önce oynuyordum. Sbotta clientless için bu botsheld denen zımbırtıyı satın alıp clientless yapabiliyorduk sadece.

Takımı
Galatasaray
Sorun senden kaynaklı değil büyük ihtimal gelen güncellemede botlara engel koydular block yeme ihtimalin var eğer botla girersen.

Takımı
Galatasaray

Bakım biteli uzun süre oldu online azlığı bu yeni bot güncellemesinden kaynaklanıyor büyük ihtimalle.

VaLe

.
Valla ben hala sorun falan çözemedim sbot un kendisi de itiraf ediyor zaten açıklama yapmışlar zor bir problem diye deneyerek düzeltmeye çalışacaklarmis

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
Valla ben hala sorun falan çözemedim sbot un kendisi de itiraf ediyor zaten açıklama yapmışlar zor bir problem diye deneyerek düzeltmeye çalışacaklarmis
sorunu zaten çözülmedi cpu kullanımı devam ama benim yaptığımla cpu çok az çekirdek ayırıyor bilgisayarda bi iş yapacağın zaman sana kasmasını engelliyor

VaLe

.
Yaptım ben çok değişmedi ama bi artısı oldu sanki tam anlayamadım . Bu iş yine sbotta bitiyo

Yukarı Alt