Öncelikle Birçok kişi ile konuştum buraya yazmadan önce fakat bu piyasa'da yeni sayıldığımdan kime güveneceğimi bilemez oldum.

düne kadar neferoyun bu işte en iyi diye biliyordum. bugün kontrol ettiğimde herkes tarafından eleştirildiğini görüyorum.

Şimdi bana bir sunucu tavsiyesi lazım. anlaşabileceğim.

yada donanımlı biri lazım sunucu avrupadan alacağız,

edit ve kurulumu o ayarlayacak.

birini sağlayabilmemiz lazım desteğinizi bekliyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu konu hakkinda , hic kimsenin sikayet etmedigi bir firma bulman imkansiz.

Bu konu hakkinda , hic kimsenin sikayet etmedigi bir firma bulman imkansiz.
bilemiyorum, birine bakıyorum deli gibi görseller ama facebok sayfası kapalı, diğerinin websitesi kapalı skype'dan ulaşın diyor.

bir diğeri pc limit ayarlayamayız diyor.

diğerinin fiyatları el yakıyor çok kolay editlemelere 600 tl fiyat biçiyor.

ne yapacağımı şaştım.

Takımı
Galatasaray
Şuan piyasada bence güvenebileceğin sunucu firması yok hepsi büyük vaatler sunuyorlar ama boş çıkıyor işin gerçeği al birini vur ötekini.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Ben de neferoyun diye biliyordum ama o da öyleyse önerebileceğim firma yok :D

Şuan piyasada bence güvenebileceğin sunucu firması yok hepsi büyük vaatler sunuyorlar ama boş çıkıyor işin gerçeği al birini vur ötekini.
valla yapacakları şey taklamakanı 3 tane yapmak birde özel uğraşılmış bir pvp area hazırlamak.

zaten benim istediğim şey serveri editlerle doldurmak değil orjinale olabildiğince sadık kalıp 1-2 yıl açık tutabileceğim bir server oluşturmak.

250 tl reklam bütçesi ayırdım facebook'da sıfırdan sayfa kurdum 1350 oldu. dünyanın her yerinden oyuncu var thailand'dan bile var.
Bu insanlara güvenemiyorum.

Ama bir yandan da güvenmek zorundayım. Çünkü kendim editlemeyi ve kurulumu bilmiyorum.

Moderatörler de bile bir şey diyemiyorsa vay benim halime :)

valla yapacakları şey taklamakanı 3 tane yapmak birde özel uğraşılmış bir pvp area hazırlamak.

zaten benim istediğim şey serveri editlerle doldurmak değil orjinale olabildiğince sadık kalıp 1-2 yıl açık tutabileceğim bir server oluşturmak.

250 tl reklam bütçesi ayırdım facebook'da sıfırdan sayfa kurdum 1350 oldu. dünyanın her yerinden oyuncu var thailand'dan bile var.
Bu insanlara güvenemiyorum.

Ama bir yandan da güvenmek zorundayım. Çünkü kendim editlemeyi ve kurulumu bilmiyorum.

Moderatörler bile bir şey diyemiyorsa vay benim halime :)

Takımı
Galatasaray
Google'ye yazsan tonca firma çıkar,en iyisi araştırmak alan kişilere sormak yoksa başa çıkılmaz.

o kadar kolay madem, sen yapsana? sunucu senin olacak sonuçta

benim demek istedğim diğer 80 caplere göre ve diğer serverlere göre çok basit 2 edit istediğim.

ben bu 2 edit için 600 tl veriyorsam.

mtc old roc'un 10000 tl vermesi lazım. bilmem anlatabiliyor muyum ? :)

Takımı
Galatasaray
O iş öyle değil işte. Bir kere her şeyden önce clone world yapmak zor bir olay.
Çok editli dediğin dbler ise adamların elinde zaten olan, yalama olmuş dbler. Tak diye kurup veriyor. Senin durumun özel bir istek.

Bu yazılım sunucu işlerinden anlamayan insanlar neden bu işe kalkışıyor anlamıyorum. Server sahibi olmanın neyi bu kadar cezbediyor garip. :confused1:

AmIMad

Bakalım be.
dit işleri 1 saate yapılmaz 1 saate yapan adam sizin isteklerinizi yapmaz iletişime geçiniz benimle editlerinizi yapalm destek verelim

Dünyanın sayılı silkroad editörlerine sahip olan şirketimizden en iyi silkroad sunucusunu yaptırabilir veya satın alabilirsiniz.

ZirveSunucum Ram Kalitesi : 8 GB = Farklı Firma = 16 GB

Diğer firmaların vereceği 16 GB 'ram oranına bizim verdigimiz 8GB Ram eş değerdir.

Sunucularımız 4 çekirdek işlemci ile verilmektedir. (Intel XEON - E5 v2)

Oyunda %0 Loss %0 Lag Garantisi vardır.

Yaşanabilecek sorunlara kısa süre içerisinde çözümler getirerek müşteri memnuniyetini en üst safhada tutuyoruz.

Tercih sizin araştırmaya devam edin, iyi çalışmalar dileriz.

Jessie

search deeper now
Hepsi bir birinin kopyası zaten, kendin yapamıyorsan birisine şans vermek zorundasın zira hiç biri en iyisi değil

biz size yardımcı olabiliriz. paketlerimizde destek veriyoruz. istege göre düzenlemeler yapılmaktadır. Skype : nitrosunucu

Zirvesunucum varken müşterilerimiz nereyi seçeceğini biliyor başarılar.

Yukarı Alt