SQL Serverden aldığım bir hata sa şifresini değiştirirken ve yeni acc oluştururken veriyor

Oluşturmaya çalıştığın kullanıcının şifresinin yeteri kadar kompleks (karışık) yani güçlü olmadığını söylüyor. Daha karışık bir şifre ile oluşturmayı dene :)

Hazır konu açılmışken bende sorayım , sql çalışmaya başladım , anlamadığım şu oldu mesela .sql uzantılı dosyayı başka bilgisayara atsak , onun konumunu programa verip veritabanını kullanabilirmiyiz? Mesela C#ta veritabanını bağlarken uzun bir kod giriyoruzya onu yazmaya gerek kalmazmı?

Database yedeğini almaktan mı bahsediyorsun yoksa uzak sunucudaki database den veri çekmek mi? Veri tabanının yedeğini alırsan istediğin bilgisayarda kurulu olan uygun sql e restore edip kullanabilirsin. Tablo tablo yedek alabilirsin vs vs..

Database yedeğini almaktan mı bahsediyorsun yoksa uzak sunucudaki database den veri çekmek mi? Veri tabanının yedeğini alırsan istediğin bilgisayarda kurulu olan uygun sql e restore edip kullanabilirsin. Tablo tablo yedek alabilirsin vs vs..
" Veri tabanının yedeğini alırsan istediğin bilgisayarda kurulu olan uygun sql e restore edip kullanabilirsin." sanırım benim dediğim bu oluyo.
Birde siteye girilmiyo bende , bugün vpnle denedimde girdim.Acaba sizler girebiliyomusunuz sorunsuz?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
" Veri tabanının yedeğini alırsan istediğin bilgisayarda kurulu olan uygun sql e restore edip kullanabilirsin." sanırım benim dediğim bu oluyo.
Birde siteye girilmiyo bende , bugün vpnle denedimde girdim.Acaba sizler girebiliyomusunuz sorunsuz?
Çok fazla saldırı geliyor , ara ara kapanabiliyor saldırıdan dolayı.

Yukarı Alt