ACİL SİLKROAD GİRERKEN HATA !

• çözüm lütfen

Votes: 0 0,0%
  • çözüm lütfen

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    0
  • Poll closed .

SoonBaby

Hulk
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar merhabalar yardımcı olun lütfen :( oyuna giriyorum sbot tan da , sbotsuz da , ıd -pw girdikten sonra passcode ekranı geliyor onuda giriyorum sonra karakteri seçiyorsunuz tam seçtiğimde starta basarken oyun direk kapanıyor sbottayken.. sbotsuz girerkende dc veriyor.. ben anlamadım son güncellemeden bu yana o karaktere giremiyorum sildim herşeyi yeniden yükledim botu , oyunu ama olmadı başka çarım var ona sorunsuz girebiliyorum. giremediğim çara baktım belki açıktır diye açıkta değil kapalı görünüyor. bunun sorunu nedir acil çözebilirmiyiz joymaxla alakalıdır diye düşünüyorum salı günü güncelleme gelirse düzelir mi acaba yada çarım buga mı girdi anlamadım gitti. eger salı güncellemeden sonrada çözülmezse ne yapmam gerek lütfen yardımcı olurmusunuz mağdur durumdayım :(

SoonBaby

Hulk
Takımı
Galatasaray
meil nereye atıcam üstad joymaxa yazıyorum ama otomatik saçma sapan cevap veriyor sonra bir cevap gelmiyor link varmıdır yardımcı olabilirmisin :(

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
SilkroadOnline adresine girdikten sonra sol taraftan id pw girerek üye giriş yap karşına şifre değiştirme uyarısı gelecek "later" diyerek geçin, Daha sonra sol taraftan Support > My Q&A seçin. Alt taraftan turuncu "Contact Support" seçin.
Kategoriden "Bug report" seçip sorununuzu iletin 2-3 gün içerisinde çarınızı açtığınız mail adresine cevap gelecektir. Sorunuzu İngilizce yazmayı unutmayın. Fotoğraf atabiliyorsanız fotoğraf ta ekleyebilirsiniz.

SoonBaby

Hulk
Takımı
Galatasaray
SilkroadOnline adresine girdikten sonra sol taraftan id pw girerek üye giriş yap karşına şifre değiştirme uyarısı gelecek "later" diyerek geçin, Daha sonra sol taraftan Support > My Q&A seçin. Alt taraftan turuncu "Contact Support" seçin.
Kategoriden "Bug report" seçip sorununuzu iletin 2-3 gün içerisinde çarınızı açtığınız mail adresine cevap gelecektir. Sorunuzu İngilizce yazmayı unutmayın. Fotoğraf atabiliyorsanız fotoğraf ta ekleyebilirsiniz.
HALEN DÜZELMESSE YAPMAM GEREKEN NEDİR :( SALI GÜNÜ GÜNCELLEMEYİ BEKLİCEM EĞER ONDADA DÜZELMESSE ? :(

SoonBaby

Hulk
Takımı
Galatasaray
Karaktere girip hp mp yi göstermeden dc mi veriyor yoksa karakteri seçtikten sonra yükleme ekranı gelmeden mi atıyor?
ŞÖYLE ANLATİYİM PASSCODE EKRANI VARYA SAYILI OLAN GİRİŞ EKRANI ORAYI GEÇTİKTEN SONRA KARAKTERİN ÇIKIYOR KARAKTERE TIKLADIĞINDA STARTA TAM BASICAKKEN HEMEN SBOTTAYKEN ATIYOR TEKRAR GİRMEYE ÇALILIYOR NORMAL SBOTSUZ GİRDİĞİMDEDE DC VERİYOR STARTE BASARKEN KAÇ DEFA DENEDİM OLMADI HEP AYNI SORUN MEİLDDE ATTIM JOYMAX ORDAN PEK UMUDUM YOK CEVAP ATACAKLARINI SANMIYORUM SADECE ÇARIMA NOLDU ONU DÜŞÜNÜYORUM ARAŞTIRDIM SALI GÜNÜ GÜNCELLEME GELSEDE DEĞİŞMEYENLER VARMIŞ BU BİLDİĞİNİZ JOYMAX ŞİRKETİ YADA GM HERNEYSE ÇAR BUGLATIP MÜŞTERİLERİNİ MAĞDUR DURUMA SOKUYOR BELKİDE ÇALIYOR BİLEMİYORUM VE BUNUN HAKKINDA ÇOK MESAJLAR GELİYOR GEÇEN HAFTADAN BERİ MİLLET BAZI ÇARLARINA GİRİŞ AYNI BENİM GİBİ YASAK NAPICAĞIMI BİLMİYORUM YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM SADECE :(

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
ŞÖYLE ANLATİYİM PASSCODE EKRANI VARYA SAYILI OLAN GİRİŞ EKRANI ORAYI GEÇTİKTEN SONRA KARAKTERİN ÇIKIYOR KARAKTERE TIKLADIĞINDA STARTA TAM BASICAKKEN HEMEN SBOTTAYKEN ATIYOR TEKRAR GİRMEYE ÇALILIYOR NORMAL SBOTSUZ GİRDİĞİMDEDE DC VERİYOR STARTE BASARKEN KAÇ DEFA DENEDİM OLMADI HEP AYNI SORUN MEİLDDE ATTIM JOYMAX ORDAN PEK UMUDUM YOK CEVAP ATACAKLARINI SANMIYORUM SADECE ÇARIMA NOLDU ONU DÜŞÜNÜYORUM ARAŞTIRDIM SALI GÜNÜ GÜNCELLEME GELSEDE DEĞİŞMEYENLER VARMIŞ BU BİLDİĞİNİZ JOYMAX ŞİRKETİ YADA GM HERNEYSE ÇAR BUGLATIP MÜŞTERİLERİNİ MAĞDUR DURUMA SOKUYOR BELKİDE ÇALIYOR BİLEMİYORUM VE BUNUN HAKKINDA ÇOK MESAJLAR GELİYOR GEÇEN HAFTADAN BERİ MİLLET BAZI ÇARLARINA GİRİŞ AYNI BENİM GİBİ YASAK NAPICAĞIMI BİLMİYORUM YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM SADECE :(
Benim çar da constantine fortress te bugta kalmıştı joymax'a mesaj atmıştım çarı hotana teleport etmişlerdi. Sbot oyundan atarken ne hatası veriyor. Alt bölümde ne yazıyor yani?

SoonBaby

Hulk
Takımı
Galatasaray
Benim çar da constantine fortress te bugta kalmıştı joymax'a mesaj atmıştım çarı hotana teleport etmişlerdi. Sbot oyundan atarken ne hatası veriyor. Alt bölümde ne yazıyor yani?
HATAYI SBOTTAYKEN ATIYORUM İLKTE LOGİN YAPIYOR ÇARI BULUYOR ŞİFRE PASSCODE GİRİYOR KIRMIZI YILDIZLI İŞARETLEDİĞİM KISMA DİKKAT !

* You are now successfully logged in!***
* LoginManager: A secondary passcode is available.
* LoginManager: Cannot send secondary passcode, because it is invalid.
* Now logging in...
*1 chars found.
* Found chars:
* 1. _vsvs
* LoginManager: Char found. Artificially waiting, then sending char login packet. ****
* Connection to Silkroad Server terminated (0).***
* Terminating Silkroad client.
* Autologin: Preparing for relogin.
* Autologin: Now waiting for specified time (0 minutes) to relogin after disconnect.
* Autologin: Starting relogin now.
* Clientless: Checking for clientless...
* Clientless: All is fine! Continuing login process...
* Clientless: Ready!

OYUN BU HATAYI VERİYOR VE O START KISMINA GELDİKTEN SONRA DAHA OYUNA GİRMEDEN DC GİRİP KAPANIYOR VE TEKRARDAN SBOT GİRMEK İÇİN TRAFFIC SUNUCUYA BAĞLANMAYA BAŞLIYOR TEKRARDAN OYUNA GİRDİĞİNDE ID PW FELAN TEKRAR O START KISIMDAN ATIYOR HATA BU LÜTFEN YARDIM :(

SoonBaby

Hulk
Takımı
Galatasaray
sorun çözüldü arkadaşlar nasıl çözdüm bende anlamadım ama bu sorunu yaşayan arkadaşlar :) size bug yapıyorsa joymax sizde onlara yapın sitelerine girdim oyalandım biraz sitelerinde 5-6 kere mesajlar attım düzeltsinler diye o sırada bot giriş yaparken çarıma girmiş ne alaka diyorum ama oldu gerçekten bununla alakası biraz saçma gelebilir ama oldu teşekkürler :)

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
sorun çözüldü arkadaşlar nasıl çözdüm bende anlamadım ama bu sorunu yaşayan arkadaşlar :) size bug yapıyorsa joymax sizde onlara yapın sitelerine girdim oyalandım biraz sitelerinde 5-6 kere mesajlar attım düzeltsinler diye o sırada bot giriş yaparken çarıma girmiş ne alaka diyorum ama oldu gerçekten bununla alakası biraz saçma gelebilir ama oldu teşekkürler :)
Kendi kendisine geçmiş kardeş. iSro' nun sunucuları bayağı bir sıkıntılı, yapıyor arada kendi kendine makara:

Yukarı Alt