Takımı
Galatasaray
Merhaba arkadaşlar 100 cap sadece ch %70 emek servere başlayacağım bazı buildler arasında kaldım hem pvp hem uniq ayrıca fw konusunda benim işime yarayabilecek bir build arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1-Fire-Force-Pacheon(Full Str)
2-Fire-Force-Heuksal(Full Str)
3-Light-Cold-Bicheon(Full İnt)

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
1-Fire-Force-Pacheon(Full Str) istediğin özelliklere daha yatkın geldi bana.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Unique katmadan pvp deseydin eğer tabi ki force glavie 100 capta en iyi builddir str olarak . Ama uniquede arayacağım diyorsan 1 numarayı tercih et .

Takımı
Galatasaray
Unique katmadan pvp deseydin eğer tabi ki force glavie 100 capta en iyi builddir str olarak . Ama uniquede arayacağım diyorsan 1 numarayı tercih et .
en iyisi zevkim doğrultusunda açmak 100 capta iş yapacağını düşnüüyorum full int sword cold açacağım yanında light mı fire mi açmalıyım cevabınızı bekliyorum :)

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
en iyisi zevkim doğrultusunda açmak 100 capta iş yapacağını düşnüüyorum full int sword cold açacağım yanında light mı fire mi açmalıyım cevabınızı bekliyorum :)
Bence fire tercih et , coldu 80-90 civarı tutup %3-5te light mag buffundan faydalanabilirsin . İlerleyen zamanlarda setler yapılmaya başladığı zaman SS charla strleri kesmen zorlaşabilir :nod:

Takımı
Galatasaray
Bence fire tercih et , coldu 80-90 civarı tutup %3-5te light mag buffundan faydalanabilirsin . İlerleyen zamanlarda setler yapılmaya başladığı zaman SS charla strleri kesmen zorlaşabilir :nod:
doğru diyorsun peki pwp için avatara hangi bluelar basmalıyım bilgin var mı?

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
doğru diyorsun peki pwp için avatara hangi bluelar basmalıyım bilgin var mı?
Avatar'a : Attack rate 5% increase , hp 150 , Damage 5% increase , Hp recovery 25% increase yani en alttaki dörtlü,
Hat : Parry rate 5% increase , Damage absorption 5% increase ,
Attachment : Tercihen onada Attack rate 5% increase seçebilirsin

Takımı
Seçiniz...
Pvp atak gücüne bağlı olduğu için atakları en yüksek ve sağlam olan bir adım öndedir.
Bu yüzden Pvp avatırına Dmg ve Attack Rate eklemelisin.

Takımı
Galatasaray
Cevaplarınız için hepinize teşekkürler değerlendireceğim iyi günler.

Valla şu günde bu saçma konuyla tartışmak istemiyorumda. Balance nin dmg ile arasında çok fark var.
Birincisi % 5 dmg ile karşılaştırmana anlam veremedim bahsettiğimiz şey dress. Lakin % 5 balance ile % 5 dmgyi karşılaştırmak gibi bir saçmalik yaparsan silkroad dmg systeminden çok uzak kalmişsin derim.

Attack rate senin yapabileceğin maximum dmgye ulaşma yüzdeni arttırırken. % 1 balance farkıyla oyunun ileri dönemlerinde setini dizmiş bir oyuncuya karşi yapacagın dmgyi çok fazla bir şekilde değiştirecektir.

Ama yinede ben arkadaşa bi deneyip görmesini tavsiye ederim. Int oldugun ulaşabildiğince fazla dmgye ulaşmak için

Dresse 3 int 1 dmg
Hat a 1 int 1 dmg abs tavsiye ederim.

Strde ise hat ta str yerine parry ratio daha iyi gider.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Valla şu günde bu saçma konuyla tartışmak istemiyorumda. Balance nin dmg ile arasında çok fark var.
Birincisi % 5 dmg ile karşılaştırmana anlam veremedim bahsettiğimiz şey dress. Lakin % 5 balance ile % 5 dmgyi karşılaştırmak gibi bir saçmalik yaparsan silkroad dmg systeminden çok uzak kalmişsin derim.

Attack rate senin yapabileceğin maximum dmgye ulaşma yüzdeni arttırırken. % 1 balance farkıyla oyunun ileri dönemlerinde setini dizmiş bir oyuncuya karşi yapacagın dmgyi çok fazla bir şekilde değiştirecektir.

Ama yinede ben arkadaşa bi deneyip görmesini tavsiye ederim. Int oldugun ulaşabildiğince fazla dmgye ulaşmak için

Dresse 3 int 1 dmg
Hat a 1 int 1 dmg abs tavsiye ederim.

Strde ise hat ta str yerine parry ratio daha iyi gider.
Tamam hacim sen ayni sekilde kullanmaya devam edebilirsin, 5% damage vb şeylerin ne kadar daha etkili olduğunu anlatmaya uğraşmayacağım .

Son düzenleme:
Yukarı Alt