İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde patlama meydana geldi. Patlamanın nedeninin canlı bomba olduğu belirtiliyor. Olay yerinde 3 cansız bedenin bulunduğu bildirildi.

Patlama Balo Sokak'ta Demirören AVM yakınlarında gerçekleşti.

Ölenlerden birinin canlı bomba olduğu iddia ediliyor. 1'i ağır 5 yaralı Haseki Hastanesi'ne, 2'si ağır 10 yaralının ise Şişli Etfal hastanesi'ne getirildiği bildirildi.

Bölgeye ambulanslar sevk edildi.

İstiklal Caddesi'ne araç giriş çıkışı yasaklandı, yol kapatıldı.

Olay yeri inceleme ekipleri olay yerinde incelemelerde bulunuyor. İstiklal Caddesi üzerinde helikopter uçuyor şu an...

12:06 - Vali Şahin'den açıklama İstanbul Valisi Vasip Şahin, Beyoğlu'nda kaymakamlık önünde canlı bomba saldırısı meydana geldiğini belirterek, olayda canlı bombayla birlikte 4 kişinin hayatını kaybettiğini, 3'ü ağır 20 kişinin yaralandığını bildirdi

12:04 - 4 Ölü 20 Yaralı.

Son düzenleme:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Sonunda bir forum yetkilisi olay el koydu , bekledim bakalım ne zaman bakılacak diye konuya.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Turist kafilesi hedef alınmış yine , Türkiye'nin gelirlerine yönelik oynuyorlar artık. Başarılı da oluyorlar , ben turist olsam geleceğim en son ülke olurdur herhalde.

Neden gerçeklerin resmini kaldırıyorsunuz?
....?

Vahşet yanlısı mısınız? Bu resimleri görsek ne görmesek ne?
Orada yatanlardan biri annen baban olsaydı bu resimleri her yerde görmek ister miydin?
Küçük arkadaşlarımız da ziyaret ediyor bu forumu ve psikolojilerini bozmak kimsenin haddine değil.

....?

Orada yatanlardan biri annen baban olsaydı bu resimleri her yerde görmek ister miydin?
Küçük arkadaşlarımız da ziyaret ediyor bu forumu ve psikolojilerini bozmak kimsenin haddine değil.
Konuyu nerden nereye çektin vahşet yanlısı falan değilim soru sordum düzgünce ayrıca orda ölenlerden birinin yakınım olmadığımı nerden biliyorsun?

Takımı
Galatasaray
Neden gerçeklerin resmini kaldırıyorsunuz?
Gerçekler konunun ilk resminde belli oluyor zaten o yüzden NoMoreLove'ın dediği gibi her yaştan ziyaret edilen bir online oyun platformu üzerinde bu tür detay içeren bir görsel sakıncalıdır.Bu konuların detaylı olarak tartışıldığı forumlar ve sözlükler üzerinde paylaşabilirsin fakat burada gereksiz.

Edit: Görselin kaldırılmasının şahsi veya siyasi bir sebebi yoktur.

....?

Kırk yılda bir de olsa doğruyu görebiliyormuşsun neyseki, takdir ettim hareketini NML. Fotoları atınca sanki bi bk oluyor yani ekmeğe yağ sürmek oluyor resmen. Saçma sapan hareket yapıp bir de niye kaldırıyorsun demez mi bir de..

Kırk yılda bir de olsa doğruyu görebiliyormuşsun neyseki, takdir ettim hareketini NML. Fotoları atınca sanki bi bk oluyor yani ekmeğe yağ sürmek oluyor resmen. Saçma sapan hareket yapıp bir de niye kaldırıyorsun demez mi bir de..
Yetkililer teşekkür ederim bu arada benimle düzgün bir şekilde konuştuğunuz için, sana gelincede dostum gidip evlilik programlarını ve sörvayvırı izlemeye devam edebilirsin saçma sapan haraket yapmışmışım bunu yazarken utanmadın mı? Patlama haberini paylaşmanın neyi saçma acaba.

Yetkililer teşekkür ederim bu arada benimle düzgün bir şekilde konuştuğunuz için, sana gelincede dostum gidip evlilik programlarını ve sörvayvırı izlemeye devam edebilirsin saçma sapan haraket yapmışmışım bunu yazarken utanmadın mı? Patlama haberini paylaşmanın neyi saçma acaba.
Öyle saçma sapan programlara harcayacak zamanım yok. Azıcık aklını kullanıp bir daha okusaydın yazmadan keşke, haber paylaş eyvallah zaten ona kimsenin bir şey dediği yok bilgi amaçlı olduğu sürece. Koyduğun saçma sapan resimlere tepki gösteriliyor sadece açıklamayı da üstte yazdık zaten.

Öyle saçma sapan programlara harcayacak zamanım yok. Azıcık aklını kullanıp bir daha okusaydın yazmadan keşke, haber paylaş eyvallah zaten ona kimsenin bir şey dediği yok bilgi amaçlı olduğu sürece. Koyduğun saçma sapan resimlere tepki gösteriliyor sadece açıklamayı da üstte yazdık zaten.
Kimse tepki göstermedi, yetkili arkadaşlar açıklama yaptı şuan boşu boşuna atar yapan sensin ayrıca yetkililer gerekli açıklamayı yapıp uyguladıktan sonra sana bu tepkiyi vermek düşmüyor sadece spam yapmış olursun İyi Forumlar.

Kimse tepki göstermedi, yetkili arkadaşlar açıklama yaptı şuan boşu boşuna atar yapan sensin ayrıca yetkililer gerekli açıklamayı yapıp uyguladıktan sonra sana bu tepkiyi vermek düşmüyor sadece spam yapmış olursun İyi Forumlar.
Yazıp yollamıştım site down olmuş sanırım bir ara şimdi de üşendim yazmaya, uğraşamayacam burda bitiriyorum uzatmak istersen takıl.

Bugün okul bomboş. Çoğu hoca dersleri iptal etti , iptal olmayan derslerede gelen öğrenci sayısı 10 u geçmiyor ... Ama olsun ülkemiz istikrarı seçti.

Yukarı Alt