• Konuyu başlatan bozkurt32
  • Başlangıç Tarihi
B

bozkurt32

Guest
Sayın site yönetici/yöneticileri:

Sitenin kodlaması ve kullanımı şahane fakat istenilen bir şey bulmada ve konuları takip etme söz konusu olunca biraz zaman kaybediliyor. Bilen birisi için konu takibi zor olmaz fakat yeni üyeler açısından oradan oraya dolaşılıyormuş gibi oluyor. Benim önerim bir portal yani ana sayfa gibi yeni yorum yapılan konular olursa daha güzel olacağı fikrindeyim.

Sayın site yönetici/yöneticileri:

Sitenin kodlaması ve kullanımı şahane fakat istenilen bir şey bulmada ve konuları takip etme söz konusu olunca biraz zaman kaybediliyor. Bilen birisi için konu takibi zor olmaz fakat yeni üyeler açısından oradan oraya dolaşılıyormuş gibi oluyor. Benim önerim bir portal yani ana sayfa gibi yeni yorum yapılan konular olursa daha güzel olacağı fikrindeyim.
Profilini güncelle yerine başka bir şey koyulabilir, yerinin orası olduğunu düşünmüyorum.

B

bozkurt32

Guest
Yeni mesajlar gibi yeni açılan konular ve mesaj atılan konular biraz daha fazla görünürse sitedeki üyelerin dikkatini çeker okur. Ayrıca çoğu sitede kullanıcı bölümleri ya üstte ya da solda olduğu için burası bana biraz ters geldi. :)

Yukarı Alt