• Konuyu başlatan bozkurt32
  • Başlangıç Tarihi
B

bozkurt32

Guest
Silkroad launcher boyutunu ve butonların yerlerini değiştirmek mümkün mü eğer yapılıyorsa nasıl yapılacak anlatır mısınız?

Tam yardımcı olamam ama txt dosyası vardı onda sayılarla launcherda kodların yerlerini belirliyorsun kodlama yani boyuta gelince büyük launcher kullanmayı dene eğer olmazsa oda txt dosyası iledir diye tahmin ediyorum txt dosyasının ismini hatırlamıyorum ama ilerlersin buradan araştırmaya devam bro makara:

Takımı
Galatasaray
baştan aşağı her şeyi değiştirilebiliyor, media.pk2'deki text dosyalarından. interface klasörü olması lazım

B

bozkurt32

Guest
Teşekkür ederim bakacağım. Ayrıca bu forumda ki yazı fontunın adı nedir okuma konusunda hiç sıkıntı çekilmiyor. :)

İnterface olduğuna emin misiniz? Orada resim dosyalarını gördüm sadece.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
B

bozkurt32

Guest
Arkadaşlar, launcher_europe'den resimleri kullanıyor. Launcher'daki .txt dosyalarından da boyutu ayarlanıyor. Teşekkür ederim.

B

bozkurt32

Guest
O buton yerleriyle zamanında çok uğraştım Allah sabır versin bro kafaları yersin :lol:
Teşekkür ederim, web tasarım ve kodlama ile uğraştığımdan fazla zorlamadı. Ama bazı yazılar Çince olmasaymış işim daha kolay olurdu. :)

Taboo SRO

80 CAP CH | RESMI SERVER SAHIBI & EDITOR
Takımı
Seçiniz...
DUYRULAR değil kardeşim, DUYURULAR :)

Taboo SRO

80 CAP CH | RESMI SERVER SAHIBI & EDITOR
Takımı
Seçiniz...
Bilinç altımda öyle kalmış, Türkçeye bu kadar dikkat eden birisi olarak teşekkür ederim doğrusunu öğrettiğin için. :)
Estağfurullah öğretmek demeyelim kardeşim, yaptığın güzel tasarımın görüntüsünü bozduğu için dikkat çekici kalıyor. Gözünden kaçmış belli ki düzelt diye şey ettim. Anladın sen beni :)

B

bozkurt32

Guest
Sonunda işten fırsat bulup bitirebildim. Sizce nasıl görünüyor?

Yukarı Alt