Abiler silkroad oynuyordum çarım açlındı ben silkroadsız yapamıyorum yok mu babayigit birisi çarını vericek ben hiç ellemem çara sadece oynayacağım yok mu kral ygit birisi

İyilik yapın lütfen çok istiyorum silkroada geri dönmeyi

Takımı
Fenerbahce
Abiler silkroad oynuyordum çarım açlındı ben silkroadsız yapamıyorum yok mu babayigit birisi çarını vericek ben hiç ellemem çara sadece oynayacağım yok mu kral ygit birisi
Farzediyorum bu konuyu gelip ben açtım veya buradaki herhangi bir arkadaşımız. Sen bu konuyu gördün, girdin içeri ve baktın muhabbete... Böyle bir durumda elindeki charı yada elinde fazladan olan charı verir miydin hiç tanımadığın birine :)? Madem çok istiyorsun silkroad a dönmeyi o zaman mutlaka ortamında vardır. 0 dan başlıcaksın illa ki silkroad oynayacağım diyorsan :)

Takımı
Galatasaray
Ben sana çarımı vermediğim için kötü yürekli miyim yani şimdi :(

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
50 tlye o paraya yapamayacağın charlar var kardeşim madem srosuz yapamiyorsan pre vs aliyorsundur. Burda kimse o
Tarz sözlerle galeyana gelip is yapmaz. elini her yürekli insan gibi cebine at al bir char güle güle kullan :-)

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Abiler İpone 6 S Plus Alamadım Bi Yardım Be :(
:D sabah sabah serviste milleti uyandiracaktim bir anda gorunce istemsizce guldum :D ben ev yaptiriyorum arkadaslar destek hesabini yarin vereyim de 3 5 Allah ne verdiyse :D

Takımı
Seçiniz...
Yeni sunucu topluyorum acil gold beyler serii seri

Ortalık 1 günde max lvl olunan veya max olarak başlanan server doluyken böyle bi istek çok acayip...

Takımı
Besiktas
Silkroad siz yapamiyorsun profil fotoğrafın Rakion sanırım. Ama ben bu yukardaki arkadaşlar gibi kalpsiz değilim!

istediğin serveri söyle bir lv charım var itemsiz ama sen dizersin onuda veririm seve seve. :saygilar:

Yok ya ben hayatım boyunca fakirdim hiç iyi silkroad çarı olmadı yani bırakan falan vardır diye şey ettim kardeşler hemen yermeyin beni vermeyecekseniz küçümsemeye gerek yoktu :)

Rakion oynayan varsa profil resmimdeki full +20 efsane çarı verebilirim...

128 gb ram 2tb ssdhardisk e5 işlemcili 2000mb %100 lazım yokmu iyi yürekli biri versin hiç bilgisayarım olmadı benim ^^

Yukarı Alt