gameofis

Silkroad Pvp Server Sağlayıcı
Takımı
Galatasaray

Son düzenleme:

gameofis

Takımı
Galatasaray
canlı destek hattımız konumuza eklenmiştir :)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Senelerden beri aklımda kalan 2 firmadan birisiniz güzel işler çıkartıyorsunuz.Hayırlı işler olsun:muck:

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Söyle bir bakayim yaptirsam kaca patlar dedim. Hemen ode diye 2000tl yaziyodu daha tamamlamadan interneti kestim kactim :D

gameofis

Takımı
Galatasaray

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Demek bu ise girsem 1 ayda zibil gibi premium satmam lazm :D hic bulasmayayim hayirli isler

Son düzenleme:

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Ben 6 aylik secmisim :D simdi tekrar baktım da 350 lira çıktı. Bu da acaba acsam mi dusuncesi uyandirdi. Ama ben domain yönlendirmekten bile anlamıyorum :) taslagimi verip fiyatta anlasıp anahtar teslim sekilde oluyor mu? Panel seceneklerinin artilari nelerdir.neler yapilabilir panelden? Marketten alinan indirim kuponlari ard arda kullanilabilir mi ya da her ay 1 kupon kullanilabiliyor mu? Simdilik bunlari sorayim sonradan taslakla beraber daha cok sorum olacak ama suanlik onları ogrenmeye gerek yok

Ben 6 aylik secmisim :D simdi tekrar baktım da 350 lira çıktı. Bu da acaba acsam mi dusuncesi uyandirdi. Ama ben domain yönlendirmekten bile anlamıyorum :) taslagimi verip fiyatta anlasıp anahtar teslim sekilde oluyor mu? Panel seceneklerinin artilari nelerdir.neler yapilabilir panelden? Marketten alinan indirim kuponlari ard arda kullanilabilir mi ya da her ay 1 kupon kullanilabiliyor mu? Simdilik bunlari sorayim sonradan taslakla beraber daha cok sorum olacak ama suanlik onları ogrenmeye gerek yok
domain tescil sitesinde sunucu sağlayıcının verdiği dns leri gircen okadar

gameofis

Takımı
Galatasaray
Anahtar teslim teslimat sağlanır panelimizide.

paket1.sropanel.com
paket1.sropanel.com/yonetim
vpanel7
123456
demosundan inceliyebilirsiniz.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
domain tescil sitesinde sunucu sağlayıcının verdiği dns leri gircen okadar
Site gibi yabi güzel :)
Anahtar teslim teslimat sağlanır panelimizide.

paket1.sropanel.com
paket1.sropanel.com/yonetim
vpanel7
123456
demosundan inceliyebilirsiniz.
Tamamdir bakacagim eve gidince market kullanilabilirligini de aciklayabilirseniz netlessin. Taslagimi ayrintili sekilde hazirlamaya basladim.
---
Alınti yapamadim 3.mesaj icin AmIMad tam olarak anlamadım. Bu firma editi adam gibi yapmaz, aradığımda ulaşamam mı? Anlayamadım kusura bakmayın.

gameofis

Takımı
Galatasaray
300 TL ve üzeri alışverişinizde 100 tl indirim çeki hakkınız bulunur tek seferlik her ürün için 1 indirim çeki uygulanır.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
300 TL ve üzeri alışverişinizde 100 tl indirim çeki hakkınız bulunur tek seferlik her ürün için 1 indirim çeki uygulanır.
Tesekkur ederim. Demolari eve dönünce bakacağım telefondan zor olur. Taslagi da bitirir bitirmez fiyat almak icin göndereceğim.

gameofis

Takımı
Galatasaray
Tesekkur ederim. Demolari eve dönünce bakacağım telefondan zor olur. Taslagi da bitirir bitirmez fiyat almak icin göndereceğim.
Bekliyorum teşekkürler.

gameofis

Takımı
Galatasaray
panele ulaşamıyorum :S paket1.sropanel.com/yonetim e girdim e posta parola ve mat işlemi soruyor(dogrulama) vpanel7 ve 123456 yazıyorum olmuyor
alttaki doğrulama kodunu girmeniz gerekiyor mesala 4+1 = 5 gibi.

gameofis

Takımı
Galatasaray
skype eklermisiniz: gamealisveris

Yukarı Alt