Merhaba Arkadaşlar.

Benim bir teamspeak3 adresim var. Kişi kapasitesi 32 kişi ve sitesinden mail yoluyla 512 kişilik lisans alamıyorum. Biraz araştırdım bazı yerlerde paylaşmışlar ama lisanslar kırılmış herhalde. Bana 512 kişilik olmasada olur bir 75-150 arası bir lisans lazım acaba bu konu hakkında bir bilgisi olan varmı. Yada lisans kullanmadan nasıl kişi sayısını arttırabilirim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Biraz araştırma yaptım , anladığım kadarıyla 75-150 kişilik bir lisans alınmıyor. 32 kişilik yada 512 kişilik kurabiliyorsun ücretsiz istiyorsan.

32 kişilik için lisans alınmasına gerek yok , direk kurabiliyorsun ama 512 kişilik için lisans başvurusu yapılması gerekiyor buradan ;

Non-Profit License Registration

Bununda bazı şartları varmış , sitende reklam olmaması gibi. Guild için kurduğunu söylemen gerekiyor. 3 ile 7 arası amerika saatlerinde açık oluyormuş başvurular. NPL başvurusu diye geçiyor. Lisans denildiğine bakma , lisans almak ücretsiz eğer para kazanmıyorsan web sitenin üzerinden.

Bunun yanı sıra ücretli hizmet alabiliyorsun ki bunlar 1000 kişiye kadar uzanabiliyor. Şu an climbhost diye bir yerde 70 kişilik server'ı 30 TL'den satıyorlar , alıp kullanabilirsin.

Bilgiler hakkında tam emin değilim , teamspeak'in sitesinden baktım az önce.

Biraz araştırma yaptım , anladığım kadarıyla 75-150 kişilik bir lisans alınmıyor. 32 kişilik yada 512 kişilik kurabiliyorsun ücretsiz istiyorsan.

32 kişilik için lisans alınmasına gerek yok , direk kurabiliyorsun ama 512 kişilik için lisans başvurusu yapılması gerekiyor buradan ;

Non-Profit License Registration

Bununda bazı şartları varmış , sitende reklam olmaması gibi. Guild için kurduğunu söylemen gerekiyor. 3 ile 7 arası amerika saatlerinde açık oluyormuş başvurular. NPL başvurusu diye geçiyor. Lisans denildiğine bakma , lisans almak ücretsiz eğer para kazanmıyorsan web sitenin üzerinden.

Bunun yanı sıra ücretli hizmet alabiliyorsun ki bunlar 1000 kişiye kadar uzanabiliyor. Şu an climbhost diye bir yerde 70 kişilik server'ı 30 TL'den satıyorlar , alıp kullanabilirsin.

Bilgiler hakkında tam emin değilim , teamspeak'in sitesinden baktım az önce.
Teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığın için. Bende siteden almaya çalıştım ama bir türlü beceremedim bazı kişiler lisans paylaşıyor ama güncel olan birşey bulamadım hala. Her ay para vermek yerine 1 lisansla 1 yıl boyunca bedava kullanmak daha cazip geliyor ne yalan söyleyeyim :D

Yukarı Alt