Takımı
Fenerbahce

Evet oyunu grafik açıdan nasıl buldunuz 2 degişik şekilde :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bana biraz sağda ki konsol sürümü solda ki pc sürümü gibi geldi. Gerçekten pc'de son ayarlarda bile böyle çalışacaksa sıkıntı büyük ama konu ubisoft olunca kimsenin şaşıracağını düşünmüyorum.
Grafikler pek dert değil , böyle videoyu izleyince dikkat ediyorsun ama oyunda o kadar çok kafana takılmıyor ama umarım oynanış rezil biçimde olmaz. Watch Dogs'u büyük bir hevesle bekledim hemen aldım ama araba sürüşü rezildi. Umarım ikinci bir hayal kırıklığı yaratmaz ubisoft. Watch Dogs , The Crew rezilliklerinden sonra bu da üstüne eklenirse artık herkes ubisoft oyunlarını almadan önce 5-6 kere düşünür diye tahmin ediyorum.

Takımı
Fenerbahce
Bana biraz sağda ki konsol sürümü solda ki pc sürümü gibi geldi. Gerçekten pc'de son ayarlarda bile böyle çalışacaksa sıkıntı büyük ama konu ubisoft olunca kimsenin şaşıracağını düşünmüyorum.
Grafikler pek dert değil , böyle videoyu izleyince dikkat ediyorsun ama oyunda o kadar çok kafana takılmıyor ama umarım oynanış rezil biçimde olmaz. Watch Dogs'u büyük bir hevesle bekledim hemen aldım ama araba sürüşü rezildi. Umarım ikinci bir hayal kırıklığı yaratmaz ubisoft. Watch Dogs , The Crew rezilliklerinden sonra bu da üstüne eklenirse artık herkes ubisoft oyunlarını almadan önce 5-6 kere düşünür diye tahmin ediyorum.
Gerçekten watch dogs araba sürmesi berbattı.Nedense hiç ısınamadım kötü gelmişti.The Crew'e gelince o araba sürüş dinamikleri ,grafik ve kaplamaları benimde hoşuma gitmemişti sadece oyunun devasa büyüklükte haritası + olarak gösterilebilir.Her iki platformada sag taraftaki gibi cıkarsa tepkiler olur olmaz degil.Dedigin gibi grafikler dert olmayabilir. Oynanış o akıcılık güzel olsun oynayanı çok olur cünkü bekleyen kitle baya yüksek.Bakalım görücez ubisoft'un oyununu :D

Doma$no

Oyunların hepsi güzel videolarını izlerken ama bir de oynayacak insan lazım.:D

Takımı
Fenerbahce

Tweakon

Merhaba İsmim ..
Server
Seçiniz...
süper miş yahu

Yukarı Alt