Mbot Crack Windows 8

Mbot Crack Windows 8 1.12bv4

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Son düzenleme:
Takımı
Fenerbahce
Mbot giriş yapmıyor hacım bir sorun var sanırım ilgilenebilirseniz çok sevinirim.

Takımı
Fenerbahce
Serverda gecikme var sanırım sorun olabiliyor bazen. Update hatası gelene kadar bekle ondan sonra tıkla giriş yapıyor hacım.
Bahsettiğin bu sanırım ; An unknown error occured while checking for a mBot update.
Ama yinede yapmıyor. Botta seyir durumu kısmında ;
[03:02:15] Error while initializing network interface
[03:02:15] WSA 0 at step 3
[03:02:39] Error while initializing network interface
[03:02:39] WSA 0 at step 3
[03:03:00] Error while initializing network interface
[03:03:00] WSA 0 at step 3
sürekli olarak bu yazıyor ve giriş yapmıyor. PC den kaynaklı dicem ancak reklam olmasın başka bir crackde açılıyor mbot. Ama buradaki reklamsız olduğundan gayet memnundum :D ondan bir sorayım dedim biggrint1

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Valla istiyorsan benimkini bi uploadlayıp atayım ama virüstotal falan ugraştıracaksan hiç yapmayayim :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Reklamli crack baska bir serveri kullaniyor o yuzden oluyordur. Crackte bir gelisme olursa yenilerim ama bende giriyorsa baskalarinda da giriyordur diye dusunuyorum o yuzden yenileyeceklerini zannetmiyorum.

Modeme ve pcye reset atmayi deneyebilirsin , belki ip sorunudur.

Exlden indirdigim mbot bendede çalışmamıştı. Login olmuyordu w7.

Takımı
Fenerbahce
Istersen dene bi hacım. Reklamlı ama can sıkıcı derecede :( Hiç calısmamasından iyidir.

Şuan da joysronunkini sorunsuz kullanmaktayım. Ancak reklamlar zaten canımı sıktığı için burada paylaşılan daha cazip gelmişti ve bir kaç aydır bunu kullanıyordum. Bilgisayara format attım bugün nedense buradakine giriş yapmıyor. Ancak joysronunkinde sorunsuz giriş yapıyor.

Takımı
Fenerbahce
Klasörü komple silip yeniden rar dan çıkarttım. PC reset attm tekrar ve sorun düzeldi teşekkürler :)

Takımı
Fenerbahce
Login sorunu var hacım. Muhtemelen serverla ilgili birşey. joysronunki çalışıyor ancak reklamlar yüzünden kullanmak istemiyorum -.-

Yukarı Alt