Server
Flora
Takımı
Galatasaray
obamadestek.jpg

Bugün sınırlarımızı ihlal eden , defalarca uyardığımız (söylenen) Rus uçağını vurduk.

putin.jpg

Bundan sonra Putin'den açıklama geldi , sırtımızdan vurulduk. O uçak Suriye'deydi diye.

yalanlama.png

Bu açıklamaya Türkiye radar görüntüleriyle cevap verdi ve kendi sınırları içerisinde olduğunu belirtti. Bu görüntülere Nato ve Amerika'dan destek geldi.

davutoglu.jpg

Davutoğlu çıkıp daha öncede uyarmıştık , vurduk düşürdük siz istediniz diye karşılık verdi.

tur.jpg

Ruslar bu tutum karşısında önlemler almaya başladılar. Dışişleri Bakanı Türkiye bir terör yuvasıdır dedi ve Rus şirketlerinden Turlarını iptal etmesini , hatta yasaklanmasını istedi. Bunun üzerine en büyük tur şirketlerinden birisi turlarını durdurdu.

lavrov.jpg

Kendisi de Türkiye'ye gelecekti ama Terör Yuvasına girmem dedi ve iptal ettirdi.

abd.png

ABD pilotlarından Türkiye'ye destek geldi. Biz bile duyduk burdan dediler. Radyo frekansı aracılığıyla Türkler , Rus pilatonu kaç kere uyardılar. Rus pilotu cevap vermedi diye belirttiler.

turkey.png

Facebook'ta hindi esprileri başladı.

* GÜNCELLEME * 18:15 | 24.11.2015

paket.jpg

Rus savunma bakanlığından açıklama geldi , "Türkiye ayıp etti , Türkiye'ye nasıl karşılık versek diye düşünüyoruz. Bir paket hazırlayacağız. " dedi.

* GÜNCELLEME2 * 22:32 | 24.11.2015

zaytung.png

Zaytung duruma el attı.

obamadestek.jpg

Obama'dan yine destek geldi. "Türkiye'nin hava sahasını korumaya hakkı var" dedi.

nato.jpg

Nato'dan Türkiye'ye destek geldi. Türkiye'nin verdiği tüm bilgiler doğru dendi.
Bunun yanı sıra Nato önemli bir soru sordu : Rusya nereyi vuruyor ? Orada IŞID yok , ortak düşmanımız IŞID'e karşı yapılan her müdahalenin yanındayız ama Rusya IŞID'i vurmuyor!

* GÜNCELLEME3 * | 25.11.2015

5655f33018c77301acdc0eba.jpg

Ruslar , yardım tırlarını bombaladılar.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
* GÜNCELLEME * 18:15 | 24.11.2015

Rus savunma bakanlığından açıklama geldi , "Türkiye ayıp etti , Türkiye'ye nasıl karşılık versek diye düşünüyoruz. Bir paket hazırlayacağız. " dedi.

Takımı
Besiktas
Bu olayın çok uzayacağını sanmıyorum kendileri nabız ölçmek isterken beklemedikleri bir tepki aldılar.

-Şimdi **** belanızı.

- Nolur affet abi yanlışlıkla olmuş.

Zamanında ''Kobani kim neyimiz oluyor?'' diyenler
şimdi ise türkmen diye işid yavrularını besler olduk.

neyse hava sahaları ihlalleri günümüzde bir çok devlet tarafından yapılıyor, sınırın genel merkezine çok fazla girmeden rota dahilinde
geçişler yapılabiliyor. Bu kadar yakın devriyeler günlerdir zaten yapılıyordu, nitekim sınırımızın dibinde hedef alanı.
haberleri yokmuş gibi davranıp, sonra vurmasının içinde farklı bir dava olduğunu düşünmekteyim.
bekleyelip göreceğiz :popcorn:

Türkiye'nin imajı zaten terör destekçisi olarak 0 kere 0'dı. Şimdi Putin: ''Biz isis'i vururken arkamızdan bıçaklandık'' dedi ki adam sonuna kadar haklı. Artık tescilli terör destekçisi ve savunucusuyuz hayırlı olsun.Bilmeyen kalmamıştır dünyada. Şu ülkeyi yöneten aklı başında 1 kişi yok. Padişahçılık oynayan adam yüzünden aramızın bozulmadığı tek bir ülke kalmadı. İnsan Türk'üm demeye utanıyor artık, yazık.

Solcu geçinip kürtçülük yapan faşist zihniyetler şimdi tutupta rusyanın ihlallerini doğru birşeymiş gibi göstermeye kalkmayın.Bence uçağı düşürmesi yanlıştı , rusyaya kendi çapımızda göz dağı vermiş olabiliriz ama bunun büyük yaptırımları olacaktır.Eğer Türkmenleri desteklemek istiyorsan , el altından silah yardımı yaparsın gerekirse gönüllü asker yollarsın.
Doğuda yapılan operasyonlara gelecek olursak , kesinlikle doğru buluyorum.Devletin orda ipleri eline alması gereklidir. Orada halk güçlü kimse onun yanında olur.Haklılarda , pkk tarafından büyük baskı altındalar. Ama eğer mahalleler teröristlerden temizlenirse , halk kendini güven içinde hissederse o zaman diğer aşamalara geçilebilir , mesela askerin halkla kucaklaşması sağlanabilir.

Solcu geçinip kürtçülük yapan faşist zihniyetler şimdi tutupta rusyanın ihlallerini doğru birşeymiş gibi göstermeye kalkmayın.Bence uçağı düşürmesi yanlıştı , rusyaya kendi çapımızda göz dağı vermiş olabiliriz ama bunun büyük yaptırımları olacaktır.Eğer Türkmenleri desteklemek istiyorsan , el altından silah yardımı yaparsın gerekirse gönüllü asker yollarsın.
Doğuda yapılan operasyonlara gelecek olursak , kesinlikle doğru buluyorum.Devletin orda ipleri eline alması gereklidir. Orada halk güçlü kimse onun yanında olur.Haklılarda , pkk tarafından büyük baskı altındalar. Ama eğer mahalleler teröristlerden temizlenirse , halk kendini güven içinde hissederse o zaman diğer aşamalara geçilebilir , mesela askerin halkla kucaklaşması sağlanabilir.
Fikirlerine ihtiyaç duyduğumu sanmıyorum, sen kimsinde kalkıp burda kişisel eleştiri yapıyorsun!?
Mesajımı beğenmiyorsan eğer,kişisel mesaj üzerinden tartışmaya açığım. Ulu orta yerde sitenin moderatörüne yok faşistsin yok kürtçüsün benim kişisel düşüncem seni ilgi ve hatta alakadar etmez.
Haddini bil, bu siteye dışarıdan gelen bir sürü ziyaretçi arkadaşımız var.

Büyüklerimden özür dileyerek, ;tartışma konu üzerinden devam etmeyecektir, sorunlar kişisel mesaj üzerinden hal edilebilir. İyi akşamlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
* GÜNCELLEME *

Tüm dünya her zaman ki gibi Rusya'ya karşı birleşti.

Obama'dan yine destek geldi. "Türkiye'nin hava sahasını korumaya hakkı var" dedi.

Nato'dan Türkiye'ye destek geldi. Türkiye'nin verdiği tüm bilgiler doğru dendi.
Bunun yanı sıra Nato önemli bir soru sordu : Rusya nereyi vuruyor ? Orada IŞID yok , ortak düşmanımız IŞID'e karşı yapılan her müdahalenin yanındayız ama Rusya IŞID'i vurmuyor!

Fikirlerine ihtiyaç duyduğumu sanmıyorum, sen kimsinde kalkıp burda kişisel eleştiri yapıyorsun!?
Mesajımı beğenmiyorsan eğer,kişisel mesaj üzerinden tartışmaya açığım. Ulu orta yerde sitenin moderatörüne yok faşistsin yok kürtçüsün benim kişisel düşüncem seni ilgi ve hatta alakadar etmez.
Haddini bil, bu siteye dışarıdan gelen bir sürü ziyaretçi arkadaşımız var.

Büyüklerimden özür dileyerek, ;tartışma konu üzerinden devam etmeyecektir, sorunlar kişisel mesaj üzerinden hal edilebilir. İyi akşamlar.
Sen ne saçmalıyosun , ben genel konuştum.Dershaneden bir hocamın facede yaptığı yorumları baz alarak yazdım bunları.Seni takan kim , bilmiyormuyum senin nasıl birisi olduğunu. Sürekli yaptığın yorumlara paylaştığın şeylere bakıyorum , devrimci olduğunu , herşeye mualif olduğunu herşeyi en iyi senin bildiğini kanıtlamaya çalışıyosun.Ama eminimki hayatında boş gezenin boş kalfası denilecek tipte bir insansındır.Ve bu ülke senin gibiler yüzünden bu halde.
Saian S.S'la da tartışıyoruz da o senin gibi biri değil , adam bu düşüncelerine inanıyor ama sen öyle birisi değilsin amacın millete bir şeyler kanıtlamak.

Son düzenleme:
Sen ne saçmalıyosun , ben genel konuştum.Dershaneden bir hocamın facede yaptığı yorumları baz alarak yazdım bunları.Seni takan kim , bilmiyormuyum senin nasıl birisi olduğunu. Sürekli yaptığın yorumlara paylaştığın şeylere bakıyorum , devrimci olduğunu , herşeye mualif olduğunu herşeyi en iyi senin bildiğini kanıtlamaya çalışıyosun.Ama eminimki hayatında boş gezenin boş kalfası denilecek tipte bir insansındır.Ve bu ülke senin gibiler yüzünden bu halde.
Saian S.S'la da tartışıyoruz da o senin gibi biri değil , adam bu düşüncelerine inanıyor ama sen öyle birisi değilsin amacın millete bir şeyler kanıtlamak.
Forum dışındaki eylemleri ne zamandan beridir objektifsiz halde baz alarak alakasız bir şekilde yazmaya başladık? mesajımın ardından yazman, sonra kıvırman. yazık.
Dediğimin arkasındayım buradan forum kurallarını ihlal etmeyeceğim.
Forum kurallarının 3. maddesine uymak zorundasın. Gerçi bu mesajları yöneticilerde görüyor ama ne yazıkki...
şov yapmaya gerek yok @CezaAlp özele mesajdan yazabilirsin.

Son düzenleme:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Evet.

Zaten ışid yuzunden terörist muamelesi goruyorduk bi de bu cok guzel oldu. Ulan bi yüzümüz gülsün be
Rahat ol tosunum hiç bir sıkıntı çıkmaz. Bu Türkiye için yapılması gereken bir müdahale idi ve herkesin de dediği gibi Türkiye vurmakla haklı.Onun için onlar suçu kendi pilotların da yada ona sebep olan komutanların da arasınlar.Biz her Silahlı kuvvetlerin yaptığını yaptık sınır ihlaline giren uçağı uyarılara rağmen cevap vermediği için vurduk bunda bu kadar büyütülecek bişey de yok.

Sıkıntı burda zaten abi yari yilda Türkiye'ye gitmeyi düşünüyordum, ailesel bir durumdan dolayı, şimdi ülkeden çıkarsam bir daha giremiyorum vize dolayisiyla. Gördüğümüz muamele de cabası terörist olarak görüyorlar bizi açıkça yüzümüze söylüyorlar yani bunu

Yukarı Alt