Arkadaşlar son 2 gündür herkes Allah'a küfrediyor. O kadar rahatsız oldum ki oyunu silmek istiyorum artık. Ne giresim ne oynayasım kaldı. Hepsini de rapor ediyorum. Rapor edililnce ne oluyor ? Hesap kapatılıyor mu ban geliyor mu ? Bıktım 2 gündür nedir bu ya. sin:

Oyunda 2 gundur degil bildim bileli Allaha kufur var ve rapor edince hic birsey olmuyor ki adamların kendisine kufur edincede birşey olmuyor

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Delirince bende istemeden ediyorum sonradan üzülüyorum ama iş işten geçiyor. ::(

Beyler size şöyle bir örnek vereyim. Sroda sw kuruyorsunuz birisi kurucuya gmye küfrediyor. Adama kaç türlü ban atıyorsunuz. Bu da ona benziyor. İnsan yaradınına küfreder mi ya. Banlanmanız dileğiyle diyeyim.

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
Beyler size şöyle bir örnek vereyim. Sroda sw kuruyorsunuz birisi kurucuya gmye küfrediyor. Adama kaç türlü ban atıyorsunuz. Bu da ona benziyor. İnsan yaradınına küfreder mi ya. Banlanmanız dileğiyle diyeyim.
hahaha
Tüm silverların (challenger olmayı hakettiğini düşünenlerin) oyundan silinmesi dileğiyle.

Takımı
Besiktas
Orda aslında küfür değilde allaha sitem ediliyor çok çeşit insan var oyunda en iyisi küfürü hakedecek birşeyler yapmamak bence yada hepsini blockla hacı ya ne dert ediyon

Rewind demiş ki:
Orda aslında küfür değilde allaha sitem ediliyor çok çeşit insan var oyunda en iyisi küfürü hakedecek birşeyler yapmamak bence yada hepsini blockla hacı ya ne dert ediyon
haklısın valla öyle yapmak lazım. eyvallah.

Takımı
Seçiniz...
Böle bi maçta Allah a sövmemek kolay mı ya lütfen Allah'ını seven baksın şunlara :D Vayne laneden Kha'yı 15 kill ile çıkardı tf de en önden gidip khadan tek Q yedi sonra geldi bana sövdü lan mikeal niye basmıyorsun diye. :lolmuch: :naber: Yani Allah bunları yaratırken beyin eklemeyimi unuttu diye düşünüyorum hep. Oyun yüzünden günahlarım beş katına çıkmıştır. :cry: :twisted:

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj piemde rumuzlu uyeden alinti yapildi
piemde demiş ki:
Goldsun daha herkes hata yapar :D
Tamam usta hata yaparız biliyorumda adamın o hareketleri gözümde canlanınca bile sövesim geliyor. :lolmuch: :lolmuch:

Bence oyunu bırakıp 5 vakit namaz kılarsan ve tövbe edersen huzura kavuşursun diye düşünüyorum.

Yukarı Alt